Domů Profil prodejce Macaco
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Dolní Bečva, ČR
  • 220 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 44
Aktivita: aktivní
Prodáno: 220
Registrace: 26.5.2009
Město: Dolní Bečva
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, pokud si z mé nabídky obědnáte tři a více kusů zboží, nebudete již platit žádné poštovné. Od září jsem studentkou MU v Brně, je tu tedy možnost osobního předání. V případě zájmu mne kontaktujte vnitřní poštou.

Macaco

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Dobrý den,

děkuji, že jste zavítali do mého obchůdku na fler.cz.

Jmenuji se Petra Hamanová. Jsem studentka a baví mě tvoření, různé pokusy a vymýšlení různých doplňků, šperků a jiných pěkných věciček. Jsem ráda, když se výsledky mé práce někomu zalíbí, a proto je chci ukázat na této zajímavé stránce.

KORÁLKOVÁNÍ A KETLOVÁNÍ

Svoji tvorbu jsem začala s perličkami a korálky. Začala jsem s výrobou plastických zvířátek z korálků. Pak jsem přešla na ketlování. Je to základní technika pro korálkování, je velmi jednoduchá a lze s ní vytvořit úžasné šperky. Dále mě oslovily korálky pandora, ze kterých vyrábím náušnice.

Mé ručně dělané šperky jsou vyhotoveny z bižuterních komponentů. Obvzláště u náušnic dělá bižuterie některým lidem potíže, proto se na mě neváhejte obrátit a já u daného výrobku vyměním háček za stříbrný. Cena se pak běžně navýší o 20 Kč.

HÁČKOVÁNÍ

V poslední době mě hodně uchvátilo háčkování. Je to originální technika,krerou jen stěží lze napodobit strojem. S háčkováním se dají vytvořit různé módní doplňky, se kterými zazáříte - čepice, barety, nákrčníky, návleky na ruce i nohy, svetry, šály, rukavice, a dokonce i topy a plavky na léto. A každý je svým způsobem originál.

ŠITÍ

Snažím se zde ve svém obchůdku na Fleru nabídnout i své šité tašky. Jelikož bez takové tašky nebo kabelky už se dnes málokterá žena obejde. Nosíme v nich totiž ty "nejdůležitěší" věci, jako jsou šminky, zrcátka, klíče, mobily, fleshky, mp3 - přehrávače, peněženky, sešity, deníčky a bůh ví, co ještě. Mám vystavenu zatím jen jednu tašku, ale šiju už další a brzy je vystavím.

! KAŽDÝ KUS JE ORIGINÁL !

Jestliže jste ráda originální a jedinečná, věřím, že se Vám v mém obchůdku zalíbí. Pokud Vás již nudí stále stejné kusy zboží, které vídáte za výklady, zavítejte sem na Fler a vyberte si ten zprávný originální kus přímo pro Vás.

ZAUJMĚTE ROZMANITOSTÍ MÓDNÍCH DOPLŇKŮ

Je příjemné být každý den trochu jiná a zaujmout svými doplňky. Pro ženy je důležité vypadat dobře, ale ještě důležitější je být svá. Proto pokud máte ráda módní doplňky, neváhejte a vyberte si.

Náušnice krásně doladí Vaše domácí šaty, či tričko. Stačí si jen vybrat tu správnou barvu. Nákrčníky a návleky na ruce Vás zase zahřejí v chladných dnech, a zároveň doplní vaše sako či kabát a rozzáří vás.

Sama nerada nosím příliš nápadné barvy oblečení. Mám ráda pastelové a přírodní barvy. Pokud ale tyto barvy doplním vhodnými pestrobarevnými doplňky, získá moje oblečení jiskru a celý den se cítím skvěle.

KDE MNE NAJDETE?

V letních měsících se se svými výrobky účastním různých jarmarků a poutí na Rožnovsku a prodávám. V zimě jezdím do Prahy na každoroční Vánoční trhy v divadle Dobeška. Nyní připravuju také e-shop na Facebooku.

Zde na tomto profilu prodávám bužuterii, ale můžete navštívit i můj druhý profil tady na fleru "pletenec" kde najdete háčkované a šité výrobky. Pokud si objednáte nějaké zboží z obou obchůdků zároveň samozřejmě platíte jen jedno poštovné.

CENY

Ceny samozřejmě volím tak, aby co nejvíce vyhovovaly zákazníkům. Do ceny zboží vždy zahrnuju cenu materiálu, náročnost práce a dobu strávenou nad výrobkem. Snažím se, aby ceny byl pro Vás co nejpřijatelnější.

Do ceny poštovného zahrnuji cenu balícího materiálu a cenu doporučeného balíčku podle norem České pošty.

REKLAMACE

Pokud budete s výrobkem nějak nespokojeni, ať už ohledně velikosti, barvy nebo jiných důvodů kontaktujte mne vnitřní poštou. Je možno mi zboží do deseti dnů zaslat zpět (nepoškozeno) a já Vám zase pošlu zpět peníze.

Vynasnažím se, aby techto problémů bylo co nejméně.

Doufám že se někomu moje výtvory zalíbí :)

                           Zde jsou nějaké ukázky z mé tvorby:

   

  

  

 

 

 

 

 

Stále se snažím vyrábět nové věci a naštěstí o nápady nemám nouzi. Všechny mé výtvory vytvořila má fantazie a jsou originální.

Doufám, že se Vám mé výrobky zalíbí.

Způsob dopravy
Zboží zasílám prostřednictvím České pošty v doporučeném balíčku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Macaco

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--