Domů Profil prodejce Macek
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Karlovy Vary, ČR
  • 4450 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (475) 100%
Nadšenci: 296
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4450
Registrace: 16.4.2008
Město: Karlovy Vary
Stát: ČR

Macek

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Před několika lety jsem začala vyrábět pro kočinky hračky nejen pro sebe, ale hlavně pro útulky, na  prodej v charitativním bazárku při umísťovacích výstavách koček, a prodej přes internet . Co se vydělá, jde na zlepšení života opuštěných koček a na podporu těch, kteří jim ze všech sil pomáhají.  Děkuji všem, kteří si v mém obchůdku cokoliv koupí, pomáhají tím dobré věci.

Součástí mé tvorby jsou pletené ponožky. V mládí jsem pletla i větší věci, svetry, a pod., ale dneska mám ráda výrobu drobnějších záležitostí. Moje ponožky byste mohli zahlédnout i v českém filmu Lidice, kdy je Karlu Rodenovi podává jeho filmová matka. Ty jsem pro produkci filmu upletla na jejich vyžádání. 

Pokud by se Vám líbily nějaké ponožky a nebyly by ve Vaší velikostí, neváhejte mne kontaktovat, pokud to bude možné, vyhovím.

                        

                  

Způsob dopravy
Česká pošta, podle objemu přednostně doporučený dopis, na dobírku nezasílám. Při větším objemu zásilky (cca od 3 párů ponožek) si vyhrazuji právo změnit poštovné na 99 Kč, což je cena doporučeného balíčku "S". Používám pokud možno záměrně recyklovaných obalů, snažím se šetřit přírodu, proto nepřičítám žádné balné, zákazník platí pouze poštovné podle tarifů ČP.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Macek

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--