Domů Profil prodejce macioza
Marcela Ištvánková
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Kacanovy u Turnova, ČR
  • 366 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (178) 100%
Nadšenci: 1116
Aktivita: aktivní
Prodáno: 366
Registrace: 20.11.2010
Město: Kacanovy u Turnova
Stát: ČR

macioza

/ Prodávající
Novinky
998848
11.3.2022 J_A_R_N_Í_____ N_O_V_I_N_K_Y_____ V_L_O_Ž_E_N_Y........ A budou další. ;-)

 Krásný den,

jmenuji se Marcela Ištvánková a vítám Vás ve svém obchůdku.

Na úvod Vám napíši něco o sobě....

Vystudovala jsem šperkařinu na Střední uměleckoprůmyslové škole v Turnově a to obory broušení a rytí drahých kamenů a poté ještě zlatnictví a stříbrnictví. O pár let později jsem absolvovala na Rudolfinské akademii v Praze starožitnictví a restaurátorství. Restaurátorství jsem se věnovala 10 let. Ke zlatnickému řemeslu jsem se na chvíli vrátila. Ale momentálně mě nejvíce baví železný drát, kterému se věnuji už více než 10 let. 

Zde v mém obchodě najdete hlavně šperky pro Váš domov....

A to různé drobnosti a doplňky do bytu z černého, železného drátu ke kterému přidávám korálky, skleněné vinutky, kamínky, peříčka, a různé druhy keramiky. Ale také všelijaké poklady, které by jinak ležely zaprášené a zapomenuté někde na půdě. Takhle ještě udělají spoustu parády a doufám, že i radost novým majitelům. :-)

Občas se navrátím k výrobě šperků z dostupnějších materiálů: staromosazných a postříbřených řetízků, kůží, korálků, vinutek, kamenů a různých přírodních materiálů. Snažím se vytvořit originální a zajímavou bižuterii, která podtrhne osobnost budoucí majitelky. A tím dokázat, že i bižu může být zajímavá a trochu jiná.

 

  

image

Ráda svými výrobky rozdávám radost, dává mi to energii do dalšího tvoření.

image

 

A zde je mé království...

Samozřejmě, že se můžete zastavit u nás v Českém ráji a nakouknout jak věcičky vznikají. Ráda Vám vše ukáži.

 

 

Když mám více volných chvilek, tak i něco nakreslím..... Proto se zde čas od času ukáže i nějaký obrázek.

Další mou tvorbu naleznete pod jménem K.U.K

Doporučuji Vám nakouknout do obchůdku k mému švagrovi, moc šikonému zlatníkovi - jaksperk

 

Pokud budete chtít vyrobit něco podle svých představ, nebo některý výrobek zkrátit či prodloužit, nebojte se mne kontaktovat vnitřní poštou. Ráda Vaše přání splním. 

 

 

1. Úvodní ustanovení

1.1 Zde uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce macioza. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s těmito obchodními podmínkami.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1 Potvrzení objednávky provede prodávající, nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.2 Při požadavku změny charakteru ( barva, velikost, počet a pod. ) objednaného zboží v doplňkové zprávě objednávky, nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled a může v takovém případě objednávku odmítnout. Změnu na charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.3 Kupní smlouva vzniká odesláním objednávky kupujícím.

2.4 O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží

3.1 Kupující může do 14 dnů od doručení zboží v souladu s Občanským zákoníkem bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit.

3.2 Zboží musí být vráceno nepoškozené a bez zjevných vad způsobených užíváním a to ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě.

3.3 Kupující musí před vrácením o tomto kroku informovat prodávajícího.

3.4 Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.5 Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.6 Zrušení kupní smlouvy a vrácení zboží se nevztahuje na výrobky zhotovené podle požadavků kupujícího ( výroba na zakázku, změna charakteru již zhotoveného výrobku ).

4. Reklamace

4.1 Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud dodá kazové zboží, tak má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2 Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3 Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura s možností vytisknutí, která zároveň slouží jako záruční list.

4.4 Záruka se nevztahuje na zboží , které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1 Zboží je odesíláno Českou poštou nebo fler dopravou Geis. Pokud je odesláno Českou poštou a cena objednávky je nižší než 500,- je zboží odesláno jako doporučený balík, při vyšší ceně objednávky pak jako balík do ruky. 

5.2 Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík na poštu či dobírkou informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

5.3 Zboží je odesláno následující pracovní den po připsání částky na účet prodávajícího, nejdéle však do tří pracovních dnů.

6. Ochrana osobních údajů

6.1 Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě či jinak zneužity.

6.2 Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 01. ledna 2016.

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou nebo fler dopravou. Větší kousky balím do bublinkaté fólie a posílám jako balík do ruky pečlivě zabalené v krabici.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Zboží

Další zboží od macioza

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--