Profil uživatele
macita.navratilova
Prodávající
Zábřeh
Registrace: 15.11.2008

 

Srdečně Vás vítám v mém rozkvetlém obchůdku :-)))

 jmenuji se MARCELA  a  už od mala ráda něco vytvařím v tuto chvíly mě nejvíc baví šití kabelek,tašek.také ráda háčkuji pletu,vyšívám.šiju patchwork a také oděvy. moje výrobky jsou ušity z materiálu ze 100% bavlny,manšestru,nebo fleecu(mikiny s milovanýma aplikacema a výšivkou :-)))) ,látky před šitím peru,aby nedošlo ke sražení .doufám,že se vám mé výrobky budou líbit a že vám udělají radost !!!!. .-)

 

Pro muže nepochopitelná záhada,zato ženy si bez kabelky neumí život představit....

 

Jsou nenahraditelným pomocníkem v každodenním životě,strážcem našich tajemství,modním doplňkem ale i vyjadřením naší osobnosti... Těško by jsme hledali jiné modní doplňky ,na které se pěstuje silnější závislost jako jsou dámské  kabelky :-))))

 

Mé tašky a kabelky  jsou hodně barevné,hravé ,kytičkované a hlavně veselé a to mě na nich baví . Mám tu i nějaké na procházku městem,elegantní......a nebo naprosto ztřeštěnééééé...

A nyní nově ke kabelkám ,mohu na přání ušít kapsičku na Vaše poklady :-)))

Pokud budete mít zájem o nějaký  můj výrobek,který už je prodaný,není problém domluvit se přes vnitřní poštu a ušít kabelku podobnou nebo podle Vašich představ a přání !!!!!! Kdo potřebuje všít do kabelky zip,karabinaku na klíče ,nebo jinou úpravu stačí si jen napsat (vnitřní poštou)pokud to půjde ,ráda Vám vyhovím:-))))

Šiji také mikiny tuniky šaty ,ale i kalhoty sukně :-))))

tunika

šaty

mikina

Doufám ,že se Vám u mě bude líbit  a přeji Vám pěkný den

 

Způsob dopravy
doporučeně česká pošta
Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

obchodní společnost Marcela Navrátilová se sídlem(podle pravidel Fler.cz nesmíme uvádět)

identifikační číslo(podle pravidel Fler.cz nesmíme uvádět)zapsané v obchodním rejstříku vedeném u(podle pravidel Fler.cz nesmíme uvádět

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese www.fler.cz/macita-navratilova

1.ÚVODNÍ USTANOVENÍ 1.1

tyto obchodní podmínky(dále jen obchodní podmínky)obchodní společnosti Marcela Navrátilová(podle pravidel Fler.cz nesmíme uvádět) (dále jen prodávající) upravují v souladu s ustanovením §1751 odst. 1 zákona č.89/2012Sb.občanský zákoním(dále jen občanský zákoník)vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy(dále jen kupní smlouva) uzavírané mezi prodávajícím a jinou fyzickou osobou(dále jen kupující)prostřednictvím internetového obchodu prodávajícího.

Internetový obchod je prodávajícím provozován na webové stránce umístěné na internetové adrese www.fler.cz/macita-navratilova (dále jen webová stránka) a to prostřednictvím rozhraní webové stránky(dále jen webové rozhraní obchodu)

1.2

Obchodní podmínky se nevztahují na případy ,kdy osoba ,která má v úmyslu nakoupit zboží od  prodávajícího ,je právnickou osobou či osobou,jež jedná při  objednávání zboží v rámci své podnikatelské činnosti nebo v rámci svého samostatného výkonu povolání.

1.3Ustanovení odchylná od obchodních podmínek je možné sjednat v kupní smlouvě.odchylná ujednání v kupní smlouvě mají přednost před ustanoveními obchodních podmínek.

1.4

Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy.

Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.Kupní smlouvu lze uzavřít v českém jazyce.

1.5

Znění obchodních podmínek může prodávající měnit či doplňovat .Tímto ustanovením nejsou dotčena práva a povinnosti vzniklá po dobu účinnosti předchozího znění obchodních podmínek .

2. UŽIVATELSKÝ ÚČET 2.1.

Na základě registrace kupujícího provedené na webové stránce může kupující přistupovat  do svého uživatelského rozhraní 

může kupující provádět objednávání zboží(dále jen uživatelský účet)

Vpřípadě ,že to webové rozhraní obchodu umožňuje,může kupující provádět objednávání zboží též bez registrace přímo z  webového rozhraní obchodu.

2.2

Při registraci na webové stránce a při objednávání  zboží je kupující povinen

 uvádět správně  a pravdivě všechny údaje.

Údaje uvedené v uživatelském účtu  je kupující při jakékoliv  změně povinen aktualizovat.Údaje uvedené kupujícím v uživatelském účtu a při objednávání zboží jsou prodávajícím považováný za správné .

2.3

Kupující není oprávněn umožnit využívání uživatelského účtu třetím osobám.

2.4

 Prodávající může zrušit uživatelský účet,a to zejména v případě,kdy kupující svůj uživatelský účet déle než 48 měsíců nevyužívá,či v  případě,kdy kupující poruší své povinnosti z kupní smlouvy(včetně obchodních podmínek )

2.5

Kupující bere na vědomí ,že uživatelcký účet nemusí být dostupný nepřetržitě a to zejména s ohledem na nutnou údržbu hardwarového a softwarového vybavení prodávajícího ,popřípadě nutnou údržbu hardwarového  a softwarového vybavení třetích osob.

3.UZAVŘENÍ KUPNÍ SMLOUVY 3.1

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží .

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím