Profil uživatele
Made by Miška
Prodávající
Praha 11 - Chodov
Registrace: 27.11.2017

 

Vítejte na stránkách věnovaných především netradičním originálním betonovým  a také korálkovým šperkům. Jmenuji se Michaela Kurková a mým koníčkem je výroba šperků. Protože jsem svým hlavním zaměřením architektka, snadno mě svou strukturou a barvou okouzlil beton. Snažím se skloubit jeho přirozené charakteristiky s křehkostí šperků. Zároveň jsem se zamilovala do korálků a snažím se objevovat různé způsoby jejich použití.

Doufám, že i Vás zaujme moje bižuterie

Děkuji Vám za návštěvu a přeji hezký den.

 

Doprava

Doprava je zajištěna Českou poštou - doporučené psaní (dle aktuálního ceníku České pošty). Šperky jsou pečlivě baleny do bublinkové fólie a poté vloženy do obálky, dle velikosti a tvaru bižuterie. 

Je možno dohodnout osobní odběr v Praze.

 

Platba

Platba probíhá převodem na účet. Je možno zvolit i dobírku, která je zpoplatněna dle aktuálního ceníku České pošty: 14,- Kč.

Originální betonový šperk je vyroben ze speciálního bižuterního betonu. Je tedy lehký a vhodný k tomuto účelu. Šperky nejsou ze stříbra a ani ze zlata, jsou většinou ze slitiny kovů, které mají povrchovou úpravu. Většina náušnicových puzetek je z chirurgické oceli.


Šperky sundávejte před koupáním, sprchováním, mytím nádobí a dalšími podobnými činnostmi, při kterých by šperky mohly přijít do styku s vodou. Mohlo by dojít k nevratnému poškození jednotlivých dílů. Šperky si sundávejte i před spaním, před sportem nebo při jiné fyzické námaze. Tím rovněž zabráníte mechanickému či povrchovému poškození výrobku.


Vyvarujte se kontaktu s chemickými prostředky. Opatrně s působením některých parfémů, krémů, mořské vody, chlóru a jiných chemikálií, může dojít k poškození povrchové úpravy. U některých osob s velmi agresivním potem, u osob nemocných nebo osob, které používají agresivní léky, může dojít k narušení a změně vzhledu povrchu kovových dílů.

Bižuterie může být křehká – při neopatrném zacházení se může poškodit nebo rozbít, proto ji chraňte před kontaktem s tvrdými předměty.


Životnost šperků a bižuterie prodloužíte, když ji budete uchovávat v krabičce nebo sáčku, nejlépe odděleně od ostatních šperků.

Způsob dopravy
Doprava zajištěna Českou poštou - doporučené psaní. Šperky jsou pečlivě baleny do bublinkové fólie a poté vloženy do obálky. V případě jakéhokoliv poškození vám bude zboží vyměněno nebo uhrazeno, po zaslání fotky daného produktu do 7 dnů od obdržení objednávky. Náhradní šperk nebo finanční náhrada bude poskytnuta do 15 dnů od nahlášení události.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.