Domů Profil prodejce Made in Ťamani
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Ústí nad Labem, ČR
  • 1727 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (435) 100%
Nadšenci: 559
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1727
Registrace: 31.5.2011
Město: Ústí nad Labem
Stát: ČR

Made in Ťamani

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zboží lze zaslat na dobírku - jen je potřeba počítat 30kč navýšení ceny. Tuto informaci musíte napsat společně se žádostí vybrané velikosti.

Made in Ťamani

Je mnoho způsobů jak si vylepšit den a jedním z nich i je, vzít si na sebe triko Made in Ťamani.

Made in ťamani není jen „ vtipné tričko“ nebo  „tričko s vtipným potiskem“ apod. Jde přímo o zaměření  se na napodobení čínské produkce, v re-designu již existujících log, jen v mnohem lepší kvalitě a tak natrhnout Čínskému impériu to co si myslíte Nevinný.

Klade se  vysoký důraz na kvalitu zpracování, trička, motivu, potisku a na konci i na zabalení pro extrémní řidiče České pošty aby naši zákazníci dostali tričko v pořádku a nezničené.

Veškeré designy a nápady tisků jsou naší tvorbou (vyjímku tvoří MEME - zde jen ručně tiskneme na tričko a byly jsme poproseni takový design vyrobit) . Bohužel nedokážeme  zamezit výrobou nekvalitní kopie, která se tváří jako naše výroba. Hlavní známka rozdílu je, že trička tiskneme - nenažehlujeme folie. 

Na potisk triček se používá vodou ředitelná barva, která je velice známá mezi tiskaři jako TOP odolná barva s barevnou stálostí během používání a praní. Navíc je použita speciální barva, kterou si do ČR dovážíme sámi, pro její dokonalé vlastnosti a ještě navíc prochází potisk povrchovou úpravou s cílem matného a hladkého povrchu. Vše se provádí Sítotiskovou technologií na ta nejkvalitnější trička, se kterými jsme se dostali do styku.

Vše s dobrým úmyslem se Vám snažíme dodat a vyrobit v Made in Ťamani.

 

Naší novinkou je nově založený obchod určený pro muže

CONFLICT - trička pro chlapy s názorem

 

 

Made in Ťamani se nesnaží vyrábět masově svá trička, ale spíše jde o formu zábavy nebo koníčku.  Naší odměnou bude spokojeni majitelé našich triček a to, že uvidíme naší práci i na někom jiném než na nás :o).

 

Za Yourshirts Ťaman.

Smějící seSmějící se
Způsob dopravy
Doprava je zajištěna českou poštou - doporučeně. Každé tričko je zabaleno do samostatného sáčku z PE folie s návodem na správnou údržbu. Při nákupu jednoho až dvou triček,odesíláme v bublinkové obálce, více triček odesíláme trička v námi nádherně potisklých krabicích pomocí ručního sítotisku :o). Chceme aby jste hned na poště měli z nákupu velkou radost.náhled zde...
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Made in Ťamani

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--