Profil uživatele
MadeByBetty
Prodávající
Jeřmanice
Registrace: 17.4.2012

Vítejte!

Jmenuji se Veronika Dovolilová, narodila jsem se v roce 1984 v Děčíně, nyní žiji v Jeřmanicích u Liberce. 

Mezi mé největší zájmy patří ruční práce a koně. Těch jsem se nyní na čas vzdala, kvůli mé nejnověší vášni a tou je má dcera Bety, se kterou jsem na mateřské dovolené.

Jak říká moje babička, nadání pro ruční práce jsem pravděpodobně zdědila po její babičce, která v pražských Holešovicích na pavlači dokázala uštrikovat z lecčeho leccos, a tak touha realizovat se i na mateřské stále rostla. Nejprve jsem jen chtěla vyparádit dceru, ale nápady přicházeli dál a dál. Háčkované čepičky a tašky, dětské sukýnky, stylizované věnce, vánoční a velikonoční ozdoby, závěsné dekorace. Nejnověji přišly na řadu výrobky z papírového pedigu.

Doteď jsem svými výrobky zásobovala celou rodinu. Vždy se hodil nějaký ten dárek pro oslavence. Výrobků a nápadů stále přibývá a já bych se o ně chtěla podělit i s vámi.

 

Dále bych taky ráda touto cestou prezentovala obrazy mého otce, který ve mě svěřil svou důvěru, najít mu co nejvíce příznivců a obdivovatelů.

Obrazy híří barvami, rozličnými tvary, ojedinělými motivy a také nelze opomenout energii, která z nich bezpochyby sálá....

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím