Profil uživatele
MaDo.sperky
Prodávající
Samotišky
Registrace: 17.10.2011

Milí kupující,

chtěla bych se vám představit jakožto tvořivá studentka, ale také muzikantka a dalo by se říct, že mě ke tvoření přivedla hudba, vždy, když jsem něco vyráběla, třeba vylepšovala pokojíček, pustila jsem si hudbu, kterou hraji, nebo ráda poslouchám a hned mi to šlo lépe. Později jsem "narazila" na obchod s komponentny k tvoření šperků a různých ozdob, napadlo mě si nějaké vyrobit. Ač to byly mé prvotiny, všem mým spolužačkám se moc líbily a hned chtěly také vyrobit. Dalo by se říci, že tak jsem se dostala k tvoření šperků :-)

Protože mě to moc baví, chtěla bych pořád vyrábět. Jednou jsem slyšela o tomto serveru, tak jsem si říkala, že to zkusím, uvidíme, jak to půjde, zatím s takovým prodejem nemám moc zkušeností, ale zato s vyráběním ano a to je hlavní, aby kupující byli spokojeni a poslouchali chválu od svých spolupracovníků, rodiny či známých, jak jim to dneska sekne a co to mají za nový šperk? Přesně to je můj cíl prodeje.

Tím bych se s vámi rozloučila s přáním příjemného nakupování a hlavně spokojenosti!

M.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím