Dočasně nabízím (jako provozní v OC ŘEPY) v Praze 6 možnost stánkového prodejem veškerého zajímavého sortimentu výrobcům z FLÉRU. Umístěno u MHD v obchodním centru. Informace po emailu. Díky za zájem. Hanzelínová
Profil uživatele
mafiba
Prodávající
Praha 6
Registrace: 17.6.2009

Ahojky všem.

Jsem stejná jako Vy - šikovná tlapka - jen o mě ještě málo víte. A to bych ráda změnila.

Tvořím, vyrábím, baví mě to a to opravdu moc. Učím i své děti, rády se mnou matlají a patlají všechny možné výtvory, sbližuje nás to a to mě jako jejich matku těší převelice. Učím a jsem tu i pro všechny ostatní, které má tvořivost zajímá. Jezdím na trhy, jarmarky, slavnosti aj.,  tvořím s dětmi ve školách, se seniory v domovech důchodců, v kanceláři pro klienty (starám se o správu nemovitostí) a někdy mé výtvory můžete shlédnout i na ulici, kde je na stánku prodávám.

V minulých obdobích jsme se vydali např. na Svatováclavské slavnosti na Václavák, na podzim pak na Břevnovské posvícení v Praze 6. Též jsme byli na Hanspaulském posvícení a neuniklo před námi ani několik zájemců o malované obrázky akryl. barvami, které nyní zdobí jejich zdi domácností a kanceláří. Mimo jiné, moje maminka má v práci růžičkový set, který jí kolegyně závistivě okukují ... a to mě těší. Některé už mají i svůj set :)

Budu velmi potěšená, když i Vás mé výrobky a výrobky mých dětí a mé kolegyně potěší.

Jsem šikovná tlapka, která by Vás ráda potěšila svými výtvory a tak budu i spokojená, když mi napíšete, když si nic nekoupíte a neuděláte si radost, jaké byste si např. přáli výrobky Vy sami, jaké by se Vám líbili. Vaše návrhy a komentáře jsou mou inspirací být v této zábavě dobrá  a více kreativní a přístupná přání svých obdivovatelů i kritiků.

Díky za Vaši pozornost a všem výtvarným tlapkám držím palce, ať se ji práce daří a líbí.

Markéta Hanzelínová alias Mafiba

Způsob dopravy
poštou, kurýrem
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím