Profil uživatele
magda-lena design
Prodávající
Teplice
Registrace: 13.6.2013

 

Vítám vás v mém mini obchůdku.

Už od malička jsem tvořila z různě dostupných materiálů . Po absolvování průmyslové školy a několika zaměstnání jsem soustředila svoje schopnosti na práci, která je mi blízká .Dostala jsem příležitost pracovat s démonickým matreiálem a tím je sklo. Začala jsem se v tomto oboru cílevědomně vzdělávat.  Věnuji se této výtvarné činnosti již 10 let, ale stále se učím a stále mě tento fenomén něčím překvapuje.

Mé nápady se rodí v neurčité době a jakém koliv prostředí, chce to jen lépe se dívat kolem sebe a také tu krásu, která nás obklopuje každým dnem, uvidíte. Každý kousek vytvářím ne jenom rukama, ale i srdcem a snažím se dát každému svému dílku i duši.

Mé výrobky můžete vidět a koupit v galeriích a v buticích. Bohužel, některé obchody si k mé ceně přidají tak nepřijatelnou marži, že chudák zákazník je nucen odejít s nepořízenou.

Mimo naší republiku spolupracuji hlavně se sousedním Německem.

Přeji vám, aby radost z mé tvorby měla i na vás pozitivní vliv. Děkuji za přízeň.

Jelikož se prodej mého zboží soustředí i do kamenných obchodů a mého ateliéru, omlouvám se za dopsaný dodatek - ZBOŽÍ PRODÁNO 

 

 

 

                                 Ukázka z módní přehlídky v Teplicích

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám na dobírku v bublinkové obálce nebo v krabici. Při objednávce několika kusů, platíte pouze jedno poštovné a to podle velikosti a váhy zboží.Je možné se po telefonickém rozhovoru domluvit i na jiném způsobu odběru.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
288655
26.7.2014 multifunkční miska 020,021
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím