Domů Profil prodejce Magical beads
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • ČR, ČR
  • 9441 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (956) 100%
Nadšenci: 1123
Aktivita: aktivní
Prodáno: 9441
Registrace: 25.9.2016
Město: ČR
Stát: ČR
Důležitá informace: Šperky z oceli přesunuty na druhý profil Ocelové šperky.Při koupi šperků z obou profilů platíte 1 poštovné. Zboží je odesíláno do 4 prac.dnů od přijetí platby a vzhledem ke změně otevírací doby pošt, jsou zásilky odesílány v úterý a v pátek.

Magical beads

/ Prodávající
Novinky
1061497
2.6.2023 Vloženy novinky...

 

Vítejte v mém obchůdku s náramky z polodrahokamů, kabbalah náramky, náramky macramé...

Energetické náramky z  polodrahokamů a přírodních materiálů, ruční výroba.

Na stres, na migrény, na lásku, bohatství, úspěch v zaměstnání...

 

 Drahé kameny a minerály, amulety

Už od starověku se lidé domnívali, že drahé kameny mohou ovlivnit fyzické i psychické pochody v jejich těle. Vyráběly se z nich amulety, byly součástí lektvarů a to jak ochranných tak posilujících. Lidé věřili, že mají moc zahánět zlé síly, neduhy, chránit před uhranutím či uřknutím a pomáhají překonávat těžká období života.

Ze staré Indie existují záznamy o výrobě výluhů a vod z různých drahých kamenů a jejich použití jak vnějším, tak vnitřním.

Pozitivní vliv na energetické výstupy, čakry, je znám již z různých záznamů starého Egypta. Tělo je rozděleno do sedmi hlavních čaker, každá z nich ovlivňuje jinou část těla a má svoji barvu i kameny, které na ni působí.

 
Šperky z nich neplnily jen okrasnou, ale i ochrannou funkci. Důkazem jsou třeba i královské klenoty, které krále nejen vhodně reprezentovali, ale chránili ho před zlem a zároveň podporovali jeho zdraví, duši i psychiku.

O mnoho let později dokázal švýcarský fyzik Walter Starck, že elektromagnetické záření kamenů má stejnou frekvenci, jako chvění buněk v našem těle, proto mají schopnost je harmonicky ovlivňovat. Drahokamy jsou krystalickou formou čistých chemických sloučenin, které se nachází i v lidském těle.

Jsou schopny pohlcovat, odrážet energii z planet sluneční soustavy a vyzařovat a vysílat ji poté do svého okolí, tedy i člověku, který je jejich nositelem a těmito energiemi jej ovlivňovat jak v pozitivním, tak i v negativním smyslu

Podle Indů byly drahokamy stvořeny ze sedmi druhů světelných paprsků vysílaných ze sedmi planet sluneční soustavy, které byly převedeny do sedmi barev duhy. Každá planeta má k určitému kameni vztah prostřednictvím barvy a její barva se v kameni odráží.

 

Upozornění všem zákazníkům : náramky jsou zhotovovány výhradně z přírodních minerálů a mohou se vyskytnout drobné odchylky.

Také je třeba vzít v úvahu nastavení monitorů.

 

Náramky jsou baleny do dárkových sáčků, zasíláno doporučeně, v bublinkové obálce.

Faktury ke stažení u každé objednávky.

Objednávky, neuhrazené do 3 dnů, jsou atomaticky stornovány.

 

 

 

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, psaní doporučené
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Magical beads

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--