Slavím 300 příznivců! Všem moc děkuji! Jako poděkování Vám nabízím slevu 30% na vše. Sleva platí na veškeré zboží, ze všech profilů až do 23.12.2018! Při nákupu vložte kód - RKW-SHP-5G4 - sleva bude automaticky... více »
Profil uživatele
MagicalWitch
Prodávající
Praha 6
Registrace: 1.11.2011

 

------------------------------------------------------------------------------------ 

VYBRANÉ ZBOŽÍ DO 60,- Kč

 

  ----------------------------------------------------------------------------------
Bylo mi velkou ctí a potěšením vytvořit náramky pro taneční skupinu
MARTY DANCE KLATOVY

 

--------------------------------------------------------------------------------

Vítejte!


Jsem potěšena, že jste navštívili tuto stránku. 
Zde uvidíte zejména doplňky z korálků.

Vytvářím náramky, náušnice, prstýnky i náhrdelníky, určené jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní chvíle. 
 Samozřejmě se hodí jako drobná pozornost či dárek Vašim blízkým.
 Nebo udělejte radost sobě :-) to by člověk měl ;-) 

Máte přání na kombinaci Vašich oblíbených barev?
Nebo jste našli doplněk "Vašeho srdce" v prodaných? 
Napište, jistě se dohodneme. 


Buďte jedineční s doplňky od MagicalWitch.

...tvořeno s láskou a s radostí....


 Přeji Vám krásný den a příjemné nákupy.
Pokud máte přání či připomínku, napište. Děkuji.
  

Navštívit můžete i můj profil s dekoracemi

 

---------------------------------------------------------------------------

Doporučuji kouknout i do těchto obchůdků:

Roztomilé šité věcičky - záložky, obaly na notýsky... Elistr

Krásné patchworkové sukně, přáníčka... Čarovná zahrada

Nádherné malované kamínky... StoneJane

Paličkované skvosty... Mařenka Krajkářka

Vkusné kabelky... Galajana

Půvabné brože... Galerie Eve

Taštičky, kabelky, polštáře... *Hanro

Šperky z různých materiálů... Galeva

Přírodní mýdla... Lada - přírodní mýdla, Mýd Lenka

Rozmanité šperky... Jeanetka

Pastelkovníky, taštičky a jiné věcičky... Jitara

Mandaly... Mandalárium, Ornamentic

Keramika...U mistrů

Krásné obrazy... Zoorova, light colors, Lucie Ernestová, Zuzana.Honsova

 

 -------------------------------------------------------------------------- 

 

 Počítáme od 6/2015

TOPlist

 

 

Děkuji za přidání do topů:  

Tajemství 13. komnaty - Čarovná zahrada 

Ty můj kvítku medový - StoneJane

Lehnout si do trávy a mít pusu od malin - Čarovná zahrada

 ----------------------------------------------

Tvorba pro Marty Dance Klatovy

 

 

REFERENCE V HODNOCENÍ NEBO ZDE:

Flerpošta: 28.4.2016 | 15:34 Dobrý den dnes jsem si vyzvedla Váš balíček,náramky jsou nádherné!!! a moc děkují za dáreček náušničky jsou super!Děkují a přejí krásny den R.

Flerpošta 22.9.2015:AR:Dobrý den, dnes jsem si náramky vyzvedla na poště. Mám z nich opravdu velikou radost, opět předčily moje očekávání. Všechny jsou úžasně barevně nápadité a ještě hezčí, než na fotografii. Děkuji za dárek - krásný a opět modrý, vypadá jako mořský had. Velice moc Vám děkuji, jsem Vám zavázána. Ať se Vám všechno daří !!! Srdečně a s velkým díkem A

 

Ladma |  01.09.15 | 09:26 
Děkuji za rychlou zásilku. Ve skutečnosti hezčí než na fotkách, koupila bych asi všechno. Jednu sadu mi hned uzmula dcera, ale má narozeniny, tak to dostala jako dárek. A vám děkuji za krásné motýlky, které už si poveze dcera na dovolenou. Všem doporučuji.
 
Ruža prvá | 29.01.14 | 13:28
Dnes mi pošta doručila zásielku, prišla neporušená, náramky sú naozaj veľmi krásne, široké a veľmi pekne vyzerajú na ruke. Môžem doporučiť všetkým záujemcom.
 
Karman | 31.10.13 | 11:34
Mám radost, že se ti "daří"... já mám zase na oplátku na jedné ruce náramek Země a na druhé Vodnáře :-)... krásný den, s Láskou a díky... Jaruška :-)
 
biobublina 18.11.2014 11:37
Dobrý den, děkuji za krásné náramky a bonus :-) Přeji hodně spokojených zákazníků :-)
 
10.12.2014.Dobrý den, náramky došly včera. Moc se mi líbí, jsem spokojená. Děkuji R.
 
1.9.2015  Dobry den, ano, objednavka mi dorazila v poradku. Vse je dokonale, s velkym potesenim pouzivam. A strasne moc dekuji za darecky navic. Mejte se hezky. PZ

POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ,NENÍ-LI SJEDNÁNO JINAK! 

Bižuterie je zvětšiny vyrobena z drátů,  které by mohly reznout. Aby Vám ode mne výrobek dlouho vydržel, nedoporučuji koupání ani sprchování, pokud máte bižuterii na sobě. Není též dobré v ní spát. Mohl by se poničit tvar. 

 

BIŽUTERIE NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI DO 3 LET VĚKU, OBSAHUJE MALÉ SOUČÁSTI!!!!

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty - doporučeně. Při nákupu z mých profilů hradíte jen jedno poštovné! Zboží odesílám do 1-4 pracovních dní od obdržení platby na účet, děkuji za pochopení. V případě, že budete na zboží hodně spěchat (Vánoce, dárek na poslední chvíli k narozeninám), budu se co nejvíce snažit vyhovět Vašim požadavkům. Jako potvrzení úhrady beru v úvahu i potvrzení bankovního příkazu, který mi zašlete emailem, abychom vše urychlili. Po předchozí domluvě je také možné zboží převzít osobně v Praze. Fakturu vystavuji elektronicky, pokud budete chtít zaslat v "papírové" podobě, prosím o uvedení v objednávce. Děkuji.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce MagicalWitch. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
 • Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
 • Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
 • Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde ke stornování objednávky.
 • Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 6.
 • V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.
 • Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změně ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 6.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 • Zákazníkovi je vystavena elektronická faktura, kterou si může zobrazit pod objednávkou a která slouží zároveň jako dodací a záruční list.

3. Práva a povinnosti prodávajícího

 • Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky.
 • Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

4. Práva a povinnosti kupujícího

 • Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 6.
 • V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

5. Dodací podmínky

 • 5.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.
 • Objednané zboží je kupujícím doručováno Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.
 • Zboží je možné po předchozí dohodě emailem vyzvednout osobně v Praze. V takovém případě zákazník při objednávání v košíku připíše do poznámky 'Osobní odběr'.
 • 5.2 Dodací podmínky pro Slovenskou republiku.
 • Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je 90,- (přibližně 3,50€). Objednané zboží je kupujícím doručováno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. 
 • Dodání zboží na Slovensko trvá přibližně 3-5 pracovních dnů.
 • Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

6. Zboží na zakázku

 • Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.
 • Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.
 • Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.
 • Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.
 • Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s orientační dobou dodání a přibližnou cenou.
 • Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.
 • Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.
 • V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech nebude záloha vrácena.
 • Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.
 • Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.
 • Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.
 • U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod, či platbu v hotovosti (při osobním předání).
 • Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.
 • Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.
 • Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 7.

7. Reklamační řád

 • 7.1: Záruční doba
 • Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.
 • Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.
 • Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.
 • V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.
 • Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.
 • Záruka se nevztahuje na opotřebení a vady způsobené: neodborným použitím, nedodržením instrukcí v návodu k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami, jinými vnějšími vlivy.
 • 7.2: Způsob reklamace
 • Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.
 • Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění.
 • Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám.
 • V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.
 • V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.
 • 7.3: Provedení reklamace
 • Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.
 • O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).
 • V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

8. Vrácení zboží

 • Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího.
 • Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.
 • Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.
 • Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám.
 • Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 14 dnů, kupujícímu bude vrácena kupní cena zboží a náklady na nejlevnější dopravu ke kupujícímu, pokud si vyžádal jiný způsob dopravy, než prostřednictvím České pošty.
 • Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 6.

9. Závěrečná ustanovení

 • Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

V Praze dne 1.1.2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.