Profil uživatele
MagicalWitch
Prodávající
Praha 6
Registrace: 1.11.2011

Svěží jaro

 

   

   

   

   

      

      

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------ 

VYBRANÉ ZBOŽÍ DO 60,- Kč

 

  ----------------------------------------------------------------------------------
Bylo mi velkou ctí a potěšením vytvořit náramky pro taneční skupinu
MARTY DANCE KLATOVY

 

--------------------------------------------------------------------------------

Vítejte!


Jsem potěšena, že jste navštívili tuto stránku. 
Zde uvidíte zejména doplňky z korálků.

Vytvářím náramky, náušnice, prstýnky i náhrdelníky, určené jak pro běžné nošení, tak pro slavnostní chvíle. 
 Samozřejmě se hodí jako drobná pozornost či dárek Vašim blízkým.
 Nebo udělejte radost sobě :-) to by člověk měl ;-) 

Máte přání na kombinaci Vašich oblíbených barev?
Nebo jste našli doplněk "Vašeho srdce" v prodaných? 
Napište, jistě se dohodneme. 


Buďte jedineční s doplňky od MagicalWitch.

...tvořeno s láskou a s radostí....


 Přeji Vám krásný den a příjemné nákupy.
Pokud máte přání či připomínku, napište. Děkuji.
  

Navštívit můžete i můj profil s dekoracemi

 

---------------------------------------------------------------------------

Doporučuji kouknout i do těchto obchůdků:

Roztomilé šité věcičky - záložky, obaly na notýsky... Elistr

Krásné patchworkové sukně, přáníčka... Čarovná zahrada

Nádherné malované kamínky... StoneJane

Paličkované skvosty... Mařenka Krajkářka

Vkusné kabelky... Galajana

Půvabné brože... Galerie Eve

Taštičky, kabelky, polštáře... *Hanro

Šperky z různých materiálů... Galeva

Přírodní mýdla... Lada - přírodní mýdla, Mýd Lenka

Rozmanité šperky... Jeanetka

Pastelkovníky, taštičky a jiné věcičky... Jitara

Mandaly... Mandalárium, Ornamentic

Keramika...U mistrů

Krásné obrazy... Zoorova, light colors, Lucie Ernestová, Zuzana.Honsova

 

 -------------------------------------------------------------------------- 

 

 Počítáme od 6/2015

TOPlist

 

 

Děkuji za přidání do topů:  

Tajemství 13. komnaty - Čarovná zahrada 

Ty můj kvítku medový - StoneJane

Lehnout si do trávy a mít pusu od malin - Čarovná zahrada

 ----------------------------------------------

Tvorba pro Marty Dance Klatovy

 

 

REFERENCE V HODNOCENÍ NEBO ZDE:

Flerpošta: 28.4.2016 | 15:34 Dobrý den dnes jsem si vyzvedla Váš balíček,náramky jsou nádherné!!! a moc děkují za dáreček náušničky jsou super!Děkují a přejí krásny den R.

Flerpošta 22.9.2015:AR:Dobrý den, dnes jsem si náramky vyzvedla na poště. Mám z nich opravdu velikou radost, opět předčily moje očekávání. Všechny jsou úžasně barevně nápadité a ještě hezčí, než na fotografii. Děkuji za dárek - krásný a opět modrý, vypadá jako mořský had. Velice moc Vám děkuji, jsem Vám zavázána. Ať se Vám všechno daří !!! Srdečně a s velkým díkem A

 

Ladma |  01.09.15 | 09:26 
Děkuji za rychlou zásilku. Ve skutečnosti hezčí než na fotkách, koupila bych asi všechno. Jednu sadu mi hned uzmula dcera, ale má narozeniny, tak to dostala jako dárek. A vám děkuji za krásné motýlky, které už si poveze dcera na dovolenou. Všem doporučuji.
 
Ruža prvá | 29.01.14 | 13:28
Dnes mi pošta doručila zásielku, prišla neporušená, náramky sú naozaj veľmi krásne, široké a veľmi pekne vyzerajú na ruke. Môžem doporučiť všetkým záujemcom.
 
Karman | 31.10.13 | 11:34
Mám radost, že se ti "daří"... já mám zase na oplátku na jedné ruce náramek Země a na druhé Vodnáře :-)... krásný den, s Láskou a díky... Jaruška :-)
 
biobublina 18.11.2014 11:37
Dobrý den, děkuji za krásné náramky a bonus :-) Přeji hodně spokojených zákazníků :-)
 
10.12.2014.Dobrý den, náramky došly včera. Moc se mi líbí, jsem spokojená. Děkuji R.
 
1.9.2015  Dobry den, ano, objednavka mi dorazila v poradku. Vse je dokonale, s velkym potesenim pouzivam. A strasne moc dekuji za darecky navic. Mejte se hezky. PZ

POŠTOVNÉ HRADÍ KUPUJÍCÍ,NENÍ-LI SJEDNÁNO JINAK! 

Bižuterie je zvětšiny vyrobena z drátů,  které by mohly reznout. Aby Vám ode mne výrobek dlouho vydržel, nedoporučuji koupání ani sprchování, pokud máte bižuterii na sobě. Není též dobré v ní spát. Mohl by se poničit tvar. 

 

BIŽUTERIE NENÍ VHODNÁ PRO DĚTI DO 3 LET VĚKU, OBSAHUJE MALÉ SOUČÁSTI!!!!

Způsob dopravy
Zboží zasílám v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty - doporučeně. Při nákupu z mých profilů hradíte jen jedno poštovné! Zboží odesílám do 1-4 pracovních dní od obdržení platby na účet, děkuji za pochopení. V případě, že budete na zboží hodně spěchat (Vánoce, dárek na poslední chvíli k narozeninám), budu se co nejvíce snažit vyhovět Vašim požadavkům. Jako potvrzení úhrady beru v úvahu i potvrzení bankovního příkazu, který mi zašlete emailem, abychom vše urychlili. Po předchozí domluvě je také možné zboží převzít osobně v Praze. Fakturu vystavuji elektronicky, pokud budete chtít zaslat v "papírové" podobě, prosím o uvedení v objednávce. Děkuji.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup zboží od prodejce MagicalWitch. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 • Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
 • Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu.
 • Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.
 • Kupní smlouva vzniká momentem odeslání objednávky. Od tohoto momentu mezi kupujícím a prodávajícím vznikají vzájemná práva a povinnosti. Smlouva je uzavírána v českém jazyce. Uzavřená kupní smlouva je prodávajícím archivována za účelem jejího úspěšného splnění a není přístupná třetím stranám.
 • Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde ke stornování objednávky.
 • Zboží vyráběné na zakázku se řídí podmínkami uvedenými v odstavci 6.
 • V průběhu vyřizování objednávky je kupující informován o stavu objednávky elektronickou poštou na adresu uvedenou při nákupu.
 • Kupující dostane objednané zboží za cenu platnou v době objednání. U zboží na zakázku může dojít ke změně ceny po předchozí dohodě s kupujícím, viz odstavec 6.
 • Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.
 • Zákazníkovi je vystavena elektronická faktura, kterou si může zobrazit pod objednávkou a která slouží zároveň jako dodací a záruční list.

3. Práva a povinnosti prodávajícího

 • Prodávající má povinnost vyřídit závaznou objednávku, odeslat objednané zboží a dodat na adresu kupujícího v termínu, který kupujícímu sdělí při potvrzení objednávky.
 • Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
 • Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží), nedohodne-li se s kupujícím na novém plnění. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

4. Práva a povinnosti kupujícího

 • Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní i fakturační adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
 • Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S celkovou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením. Pro zboží na zakázku jsou podmínky upřesněny v odstavci 6.
 • V případě, že věc při převzetí kupujícím je v rozporu s kupní smlouvou, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil.

5. Dodací podmínky

 • 5.1: Dodací podmínky pro Českou republiku.
 • Objednané zboží je kupujícím doručováno Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.
 • Zboží je možné po předchozí dohodě emailem vyzvednout osobně v Praze. V takovém případě zákazník při objednávání v košíku připíše do poznámky 'Osobní odběr'.
 • 5.2 Dodací podmínky pro Slovenskou republiku.
 • Zakoupené zboží je možné zaslat na Slovensko. Poštovné je 90,- (přibližně 3,50€). Objednané zboží je kupujícím doručováno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. 
 • Dodání zboží na Slovensko trvá přibližně 3-5 pracovních dnů.
 • Objednávky jsou kupujícím doručovány Českou poštou jako doporučená zásilka, v případě větší objednávky jako balík. Poštovné se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.

6. Zboží na zakázku

 • Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle specifických požadavků zákazníka.
 • Požadavek na zboží na zakázku lze zaslat interní poštou.
 • Požadavek nemusí být prodávajícím přijat, o přijetí či nepřijetí požadavku je uživatel informován elektronickou poštou.
 • Požadavky zadané uživatelem jsou prodávajícím zváženy a jsou se zákazníkem dle potřeby konzultovány.
 • Pokud dojde ke shodě, je zákazník seznámen s orientační dobou dodání a přibližnou cenou.
 • Po zákazníkovi může být požadována záloha ve výši až poloviny dohodnuté ceny. V takovém případě bude zákazníkovi vystaveno speciální zboží s ilustrační fotografií a přesným popisem včetně dohodnutého postupu. U zboží bude uvedena plná cena a v popisu bude rozepsán postup plateb (záloh). Potvrzením takovéto objednávky vzniká mezi prodávajícím a uživatelem kupní smlouva.
 • Nebude-li zákazník komunikovat, vyhrazuje si prodejce právo objednávku zrušit.
 • V případě zrušení takovéto objednávky bude zákazníkovi vrácena celá záloha pouze v případě, že materiál ještě nebyl použit nebo se jej podařilo prodat. V ostatních případech nebude záloha vrácena.
 • Zboží na zakázku je vyhotoveno v dohodnutém termínu. Není-li možné termín dodržet, kontaktuje prodávající zákazníka neprodleně.
 • Zboží je pro zákazníka vystaveno za dohodnutou cenu. Cenu nesmí prodejce měnit bez předchozí domluvy s uživatelem o více než 5%.
 • Zboží na zakázku, které splňuje všechny zadané parametry, je uživatel povinen zakoupit.
 • U zboží na zakázku lze využít pouze bankovní převod, či platbu v hotovosti (při osobním předání).
 • Po přijetí platby na účet prodávajícího je zboží odesláno na zadanou adresu neprodleně nebo dle dohody s nakupujícím. Zboží je zasláno prostřednictvím České pošty.
 • Na vrácení zboží na zakázku bez udání důvodu nemá uživatel nárok. Pokud zboží nesplňuje jeho představy, je možné uplatnit reklamaci.
 • Reklamace se řídí platným reklamačním řádem uvedeným v odstavci 7.

7. Reklamační řád

 • 7.1: Záruční doba
 • Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců.
 • Záruční doba na dodané zboží začíná dnem převzetí zboží zákazníkem a prodlužuje se o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.
 • Po vyřízení oprávněné reklamace se záruční doba prodlužuje o dobu trvání reklamace.
 • V případě neoprávněné reklamace se záruční doba neprodlužuje.
 • Byla-li reklamace zboží v zákonné záruční lhůtě vyřízena výměnou zboží za nové, záruka se obnovuje v plné výši.
 • Záruka se nevztahuje na opotřebení a vady způsobené: neodborným použitím, nedodržením instrukcí v návodu k obsluze, mechanickým poškozením nebo opotřebením, živelnými pohromami, jinými vnějšími vlivy.
 • 7.2: Způsob reklamace
 • Před samotnou reklamaci zákazník nejprve kontaktuje prodávajícího elektronicky interní poštou, zašle mu popis problému reklamovaného předmětu a fotografii vady.
 • Při uplatnění reklamace je nutno předložit (odeslat poštou na adresu prodejce) řádně zabalený reklamovaný předmět plnění.
 • Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám.
 • V případě potvrzení oprávněnosti reklamace má zákazník nárok požadovat náhradu přiměřených nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.
 • V případě uplatnění reklamace si zákazník ve vlastním zájmu vede tak, aby bylo zboží zabaleno do vhodného obalového materiálu vyhovujícího nárokům přepravy daného zboží, nejlépe do obalu originálního a to z důvodu nebezpečí možného poškození zboží.
 • 7.3: Provedení reklamace
 • Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.
 • O způsobu vyřízení reklamace (uznání reklamace jako oprávněné nebo odmítnutí reklamace jako neoprávněné) vyrozumí prodávající zákazníka předem dohodnutým způsobem (písemně nebo emailem).
 • V případě neoprávněné reklamace má prodávající právo naúčtovat odběrateli částku odpovídající účelně vynaloženým nákladům na reklamační postup.

8. Vrácení zboží

 • Kupující má ze zákona právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího.
 • Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje.
 • Zásilka odeslaná na dobírku nebude převzata.
 • Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám.
 • Případné vrácení peněz kupujícímu bude provedeno do 14 dnů, kupujícímu bude vrácena kupní cena zboží a náklady na nejlevnější dopravu ke kupujícímu, pokud si vyžádal jiný způsob dopravy, než prostřednictvím České pošty.
 • Zboží na zakázku nelze vrátit bez udání důvodu, viz odstavec 6.

9. Závěrečná ustanovení

 • Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.
 • Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

V Praze dne 1.1.2014

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím