Profil uživatele
Magifešn
Prodávající
Praha 3
Registrace: 28.7.2008

Pod názvem Magifešn prodávám své umění :)

 

Magi (to jsem jakože já, Magdaléna)

Fešn (neboli fashion/móda) 

.. je originalní design triček, polštářů, lampiček, bot, peněženek, plakátů, polepů na notebooky, batohů, módních a vlasových doplňků (a dalších výtvorů, pokud máte -Vy- individuální přání nebo -já- nějaký tvůrčí nápad :).

Na začátku každého výrobku je nějaký, většinou nevyzpytatelný impuls, nápad po cestě tramvají nebo při sbírání hub s babičkou.. pak tužka, černá fixa jeden z bambilionu skicáků a pak už jen tvořím dokud se moje ruka maximálně nepřiblíží mé fantazii.

Můj rukopis je poměrně (rozpo)znatelný.. má totiž ruční patinu, happy feeling a minimálně dvojsmysl.

--

Každá objednávka mě posouvá na křižovatce tvorby do určitého směru, proto každá zakázka má vliv na můj další design, a za to vám všem -podporovatelům- (ať už mě podporujete formou pochvaly, koupí, nebo přinesením čerstvého horkého čaje) DĚKUJU.

Bez zájemců o moje kousky bych nebyla ta správná kovářovic bosá kobyla a svět by nebyl tolik magi(c)  

--

budu se těšit.. ne počkat! těším se už teď :)!

MAGI

 

image image

Způsob dopravy
Doporučeně, pevná obálka, bublinková obálka, tubus, nebo krabice podle typu zboží :).
Obchodní podmínky

VRÁCENÍ A REKLAMACE:

Na základě zákona má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno. Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě se řídí platnými zákony. Záruční doba je 12 měsíců, záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se nevztahuje na opotřebování běžným užíváním, nevhodnou údržbu a manipulací. Chcete-li zboží vrátit, vyměnit či reklamovat, vždy mě předem kontaktujte. Poštovní náklady spojené s výměnou, reklamací či vrácení zboží platí zákazník. Zboží vyrobené na míru vrátit nelze.

Děkuji, Magi :)

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
576880
7.12.2016 Krásný advent všem :)! Pokud si přejete obdarovat své blízké (i vzdálené) nějakým tričkem, taškou nebo plátnem z MAGIFEŠN dílny, prosím o objednávky ideálně do půlnoci 11.12.2016 :)! Těším se!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.