Domů Profil prodejce Mahel
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 14 hodin.
  • Rtyně v Podkrkonoší, ČR
  • 110 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (127) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 110
Registrace: 17.4.2008
Město: Rtyně v Podkrkonoší
Stát: ČR
Důležitá informace: U některých šperků je možno upravit délku - napište mi vnitřní poštou .

Mahel

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás v mém malém virtuálním obchůdku.Dlouho jsem se rozmýšlela, zda naskočit do tohoto rozjetého vlaku .A nakonec ..........no jsem tady. Zkusit se má všechno......

 Snad se Vám u mě bude líbit. Okouknete , třeba nakoupíte a znovu se vrátíte. Budu mít radost, opravdu.

 KDO JSEM JÁ : Helena, s jednou odrostlou dcerunkou  Luckou, manžílkem / zarytým rybářem / a malou neposednou fenkou Angie.  

Kdysi dávno v dětství jsem objevila kouzlo vyšívání, pletení , háčkování, šití ......a pak jsem tak nějak na mnoho let na své kreativní činnosti zapomněla.

Až jednou přišel ten den. Firma, ve které jsem pracovala,mě  nabídla, zda bych nechtěla navrhovat kožichy, bundy, kožešinové doplňky ........ Drzost veliká, ale chtěla. A moc mě to bavilo. Přehlídky , veletrhy, spolupráce s modními návrháři - například s Helenou Fejkovou. Úžasné. Moc ráda na to vzpomínám.

Bohužel, díky okolnostem  mocní majitelé modelovou dílnu ve firmě zrušili a přesunuli do jiného města.  

A já.... no přiznám se, začala mi ta kreativní práce chybět. Kancelářská práce mě nenadchla ani neuspokojila , ale něčím se člověk živit musí .

Tak jsem ve svém volném čase objevila decoupage, windowcolor, malbu na trička, hedvábí, mozaiku , pedig..... Šperkům jsem dlouho odolávala ...vše mi vyráběla kamarádka, tak nebylo potřeba ponořit se do tajů korálkování .Až mi jednou opravdu kamarádsky oznámila, ať si ty šperky vyrábím sama, že má málo času. A bylo to.... další závislost byla na světě.

A proto v mém obchůdku objevíte širokou škálu výrobků vyrobených různými technikami. Snad Vás potěší stejně, jako těší mé kamarádky, příbuzné , známé a známé známých ..... 

V obchůdku Vám budu nabízet i materiál na tvoření. Pokud budete mít zájem o jiné minerály než nabízím , neváhejte se zeptat. Pokud bude v mé moci, materiál Vám seženu a vystavím s Vaší rezervací.

Moc děkuji, pokud jste dočetli až sem.

Ať je Vám u mě hezky a pokud nakoupíte, ať Vám  dělají mé výrobky opravdu radost. Jsou totiž s radostí a láskou vyráběné ......mě to totiž moc baví. 

 

Způsob dopravy
Zboží bude zabaleno v bublinkové obáce, zasláno doporučeně.Cena za dopravu : dle tarifů České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mahel

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--