Menu
--
Domů Profil prodejce majapahit
  • Prodejce od r. 2012
  • České Budějovice, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 41
Aktivita: -
Registrace: 7.2.2012
Město: České Budějovice
Stát: ČR

majapahit

/ Prodávající
Novinky
823110
5.8.2019 Výstava většiny originálů je k vidění v obchodě U Džoudyho, Jugoslávská 670/7, 120 00 Praha, Vinohrady-v průběhu srpna a září.

  

…maluji své cesty a maluji na cestách…Proto jsou to věci tak různorodé... jako spousta vnitřních světů každého z nás. Někdy vypouštím přes štětce a barevné dlaně akrylovou divočinu, jindy přes akvarelové pastelky lehoučké víly. Baví mě obojí: asi je to tím, že mám ráda extrémy.... a nejraději ticho a klid mezi nimi.

... a také ušaté psy - a zvířata obecně, červené melouny i s peckami, pocit, když daleká cesta začíná  11km nad zemí a domy a starosti jsou najednou tááákhle maličké, slunce a ticho podmořského světa, lidi, co nepotřebují spěchat a soutěžit, zastavený čas při letní kávě, kytky s obrovskými listy, odvahu prvních sněženek, hermelín, gekony a ještěrky, mlhy novohradského podhůří, zříceniny ( myslím ty kamenné...:)), růžové víno, nepopsatelné chvění francouzštiny, baťůžkářskou volnost, jógu, křišťálovou kouli, kameny, jez pod dubem, rozpuštěné vlasy, hledat mezi hvězdami UFO a ... jéje, toho by bylo. A samozřejmě všechny moje milé bytosti, bez kterých by to nemělo ty správné grády:). 

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od majapahit

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím