Profil uživatele
Majestick
Prodávající
Praha 7
Registrace: 4.11.2009

 

Studio Majestick (čti madžestik) je vlastně takový rodinný podnik, něco jako tradiční Italská Pizzerie. Kde se míchají rozličné tvary, vůně, příběhy a barvy okořeněné špetkou snů a kapkou poezie. Kde alchymie s uměním se skloubí a smyslové receptory vysílají signály slastného předení do celého těla.

Bon Appetit!

Nabízíme dekorativní samolepky do interiéru a veselé nálepky na auto. Naši nabídku neustále rozšiřujeme o nové motivy a interiérové doplňky a dekorace. 

Motivy Majestick jsou navrženy s láskou a přáním, aby vnesly do vašich domovů harmonii a učinily je útulnějšími a šťastnějšími.Tvorba je pro nás návratem do dětství, kouzelného místa, kde vládne fantazie a sny se stávají skutečností. Dívejte se na svět očima dětí , obklopte se barvami a nebojte se experimentovat!

Individuální přístup
Nevíte si rady s výběrem motivu?
Nejste si jistí jakou barevnou variantu zvolit?
Potřebujete upravit text či velikost nálepky?
Rádi Vám vyjdeme vstříc :o)
Pošlete nám fotografii Vašeho interiéru a my Vám zdarma vytvoříme vizualizaci prostoru s vybranou nálepkou.

Něco o našich nálepkách:
Používáme vysoce kvalitní folie od předních výrobců. Folie mají lesklý i matný povrch, jsou vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Při normálních podmínkách fólie nevyblednou ani nezmění svůj tvar po mnoho let. Samolepka je dodávána na přenosné fólii. Její instalace je velmi jednoduchá a rychlá. Všechny nálepky Majestick jsou speciálně vyráběny pro každého zákazníka. K dispozici je vzorník barev, kde si můžete zvolit barvu designu dle vkusu a nálady. S našimi designy dodáváme také podrobné pokyny pro instalaci + testovací samolepku Majestick, na které si můžete lepení vyzkoušet. 


Nálepky jsou určeny k jednorázovému použití!

Fakturu přikládáme na vyžádání.

 Design: Jana Chaklosh

 Vizualizace: Serhiy Chaklosh

 © Majestick

I. Úvodní ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky se vztahují pouze na nákup nálepek a jiných výrobků v internetovém obchodě.

2. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

II. Objednávka

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné.

2. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

3. Vyplněním registračního formuláře, nebo závazné objednávky v rámci internetového obchodu, dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím.

4. Místem dodání zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

5. Vlastnické právo ke zboží (licenci) přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

III. Podmínky dodání

1. Vzhledem k povaze výrobního procesu (na objednávku) vymezujeme si jako prodejce a zároveň výrobce dekorací určitou dobu (nejdéle však 4 pracovní dny) na výrobu a dodání objednáného zboží. Budeme se však také snažit vyjít maximálně vstříc všem zákazníkům a v případě potřeby zohleďňovat konkrétní požadávky klientů

IV. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

1. Na produkty nabízené v internetovém obchodě se nevztahuje ustanovení odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 o možnosti odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží.

2. Výrobek speciálně upravený pro konkrétního koncového zákazníka nelze vrátit v případě, že se neprokáže, že výrobek byl ze strany prodávájícího poškozen

3. Poškozené balení produktu je třeba reklamovat u přepravce a doložit při reklamaci potvrzený protokol přepravce.

5. Záruka se vztahuje pouze na poškození samotných výrobků tj. barevných foliových motivů nikoli však přenosných folii nebo podkladového silikonového papírů.

V. Práva a povinnosti prodávajícího

1. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

2. Prodávající má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu kupujícího.

3. Prodávající má právo zrušit objednávku, je-li dodávka objednaného zboží nemožná. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem (bankovním převodem, PayPal apod.) vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 7 dnů od zjištění uvedené skutečnosti.

4. Pokud zákazník požádá o zrušení registrace a výmaz z databáze, prodávající je povinnen toto provést.

VI. Práva a povinnosti kupujícího

1. Kupující je povinen uvést na objednávce správné a pravdivé údaje.

2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit cenu uvedenou na objednávce. S celkovou cenou objednávky je kupující seznámen ještě před jejím potvrzením.

3. Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to. Prodávající se tímto zavazuje vymazat veškeré údaje o kupujícím z databáze. Toto ustanovení se netýká údajů, které jsou nutné zajištění průkaznosti účetních dokladů.

VII. Závěrečná ustanovení

1. Pokud není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavřeni kupní smlouvy u fyzických osob podle občanského zákoníku. Pokud není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavření kupní smlouvy u právnických osob obchodním zákoníkem.

Způsob dopravy
Využíváme služeb české pošty, zboží posíláme jako "doporučený dopis nebo balík". Vše je pečlivě zabaleno. Malé nálepky posíláme v kartonové obálce, velké nálepky v lepenkovém tubusu. Dekorace v kartonových krabičkách. Po dohodě je možný osobní odběr v Praze. Balné při osobní odběru je 20-25,-kč Slovensko - platba přes PayPal, více na www.paypal.com
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
721942
13.5.2018 DOVOLENÁ 21.5. - 11.6.
Objednávky přijaté v tomto období budeme vyřizovat po našem návratu.
Jana & Serhiy
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.