Domů Profil prodejce Majestick
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Praha7, ČR
  • 8074 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1537) 100%
Nadšenci: 5668
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8074
Registrace: 4.11.2009
Město: Praha7
Stát: ČR

Majestick

/ Prodávající
Novinky
1066207
17.7.2023 DOVOLENÁ 21.7.- 6.8. Objednávky přijaté v tomto období budeme vyrábět až po našem návratu z dovolené. Děkujeme za pochopení. Krásné léto! J+S

Vítejte u Majestick, kde vznikají malé věci s velkým příběhem.

Naše výrobky jsou vyráběny lokálně v Praze s důrazem na kvalitu a pečlivé řemeslné zpracování. Materiály, které využíváme k výrobě jsou z 90% vyřazeny ze zakázek velkých firem od kterých je vykupujeme. Často je právě „odřezkový“ materiál inspirací pro vytvoření nového výrobku. V naší nabídce najdete samolepky z vinylových folií, interiérové dekorace z plastu i dřeva, nebo dortvé zápichy pro Vaše životní okamžiky, jako jsou svatby nebo rodinné oslavy.
S respektem k přírodě a životnímu prostředí recyklujeme materiály, které by jinak skončily na smetištích. Dáváme jim tak šanci na nový život. A právě díky Vám se nám to daří již od roku 2009. Děkujeme!

Nabízíme individuální přístup a výrobu na přání. Rádi Vám pomůžeme s výběrem motivu, barvy či velikosti. Můžete se na nás obrátit i s vytvořením návrhu, radi Vám vyjdeme vstříc, pokud je to v našich silách.

Jana a Serhiy

I. Úvodní ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky se vztahují pouze na nákup nálepek a jiných výrobků v internetovém obchodě.

2. Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník).

II. Objednávka

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné.

2. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

3. Vyplněním registračního formuláře, nebo závazné objednávky v rámci internetového obchodu, dává kupující prodávajícímu souhlas ke shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím.

4. Místem dodání zboží je doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.

5. Vlastnické právo ke zboží (licenci) přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

III. Podmínky dodání

1. Vzhledem k povaze výrobního procesu (na objednávku) vymezujeme si jako prodejce a zároveň výrobce dekorací určitou dobu (nejdéle však 4 pracovní dny) na výrobu a dodání objednáného zboží. Budeme se však také snažit vyjít maximálně vstříc všem zákazníkům a v případě potřeby zohleďňovat konkrétní požadávky klientů

IV. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

1. Na produkty nabízené v internetovém obchodě se nevztahuje ustanovení odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 o možnosti odstoupení od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží.

2. Výrobek speciálně upravený pro konkrétního koncového zákazníka nelze vrátit v případě, že se neprokáže, že výrobek byl ze strany prodávájícího poškozen

3. Poškozené balení produktu je třeba reklamovat u přepravce a doložit při reklamaci potvrzený protokol přepravce.

5. Záruka se vztahuje pouze na poškození samotných výrobků tj. barevných foliových motivů nikoli však přenosných folii nebo podkladového silikonového papírů.

V. Práva a povinnosti prodávajícího

1. Veškeré osobní údaje poskytnuté při registraci jsou důvěrné.

2. Prodávající má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu kupujícího.

3. Prodávající má právo zrušit objednávku, je-li dodávka objednaného zboží nemožná. V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem (bankovním převodem, PayPal apod.) vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 7 dnů od zjištění uvedené skutečnosti.

4. Pokud zákazník požádá o zrušení registrace a výmaz z databáze, prodávající je povinnen toto provést.

VI. Práva a povinnosti kupujícího

1. Kupující je povinen uvést na objednávce správné a pravdivé údaje.

2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit cenu uvedenou na objednávce. S celkovou cenou objednávky je kupující seznámen ještě před jejím potvrzením.

3. Kupující má právo na vymazání svých osobních údajů z databáze, požádá-li o to. Prodávající se tímto zavazuje vymazat veškeré údaje o kupujícím z databáze. Toto ustanovení se netýká údajů, které jsou nutné zajištění průkaznosti účetních dokladů.

VII. Závěrečná ustanovení

1. Pokud není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavřeni kupní smlouvy u fyzických osob podle občanského zákoníku. Pokud není uvedeno jinak, řídí se práva a povinnosti uzavření kupní smlouvy u právnických osob obchodním zákoníkem.

Způsob dopravy
Využíváme služeb Zásilkovny a Gls. Vše je pečlivě zabaleno. Malé nálepky posíláme v kartonové obálce, velké nálepky v lepenkovém tubusu. Dekorace v kartonových krabičkách. Po dohodě je možný osobní odběr v Praze.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Majestick

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--