Profil uživatele
mala_jarka
Prodávající
Nové Veselí
Registrace: 10.2.2009

Jmenuji se Jarmila Malá a dělám tak čest svému jménu, neboť některé mé nápady jsou hodny malých dětí. Tomu ovšem nebrání můj střední věk. Pod svými dílky se podepisuji jako mala_jarka.

Jsem matkou dvou dospělých dcer, které se mi v mnohém podobají. Mladší dcera se věnuje kytičkám, které jsou mým druhým koníčkem. A ta starší také občas ráda píchá do látky jako já a musím uznat, že jí to i jde.

Vyšívám již třicet let a po nějaké době jsem začala hledat stále složitější a větší obrázky, které bych si mohla vyšít. Prostě mě to velmi baví a díky velkému soustředění si často vyčistím hlavu od běžných pracovních a někdy i domácích starostí.

Nikdy jsem se nezúčastnila žádné výstavy (pokud nepočítám tu místní - jednou za rok - při příležitostí svatováclavské pouti). Nemám na to odvahu. Vlastně i toto je zásluhou mé "tchýně" (mimochodem hodná to žena) a především mé dcery. Bude mě velice těšit pokud se vám mé výtvory budou líbit.

Způsob dopravy
dopravu zajišťuje Česká pošta a zboží balíme do bublinkované folie a krabice.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím