Domů Profil prodejce Malak Sahar
  • Prodejce od r. 2011
  • Kutná Hora, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (2) 100%
Nadšenci: 12
Aktivita: -
Registrace: 9.6.2011
Město: Kutná Hora
Stát: ČR

Malak Sahar

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahojky, mé jméno je Kristina a velmi ráda bych se s Vámi podělila o mou velkou radost. Už jako malá holka jsem se ráda toulala přírodou, prohlížela si zamilované labutě na malém lesním rybníčku, poslouchala šumění v korunách stromů a zpěv ptáčků poletujících kolem. Dnes na ta místa chodím stále, nosím si s sebou fotoaparát a zvěčňuji fotografiemi zajímavé, nevšední okamžiky. V přírodě relaxuji a také nejraději vytvářím své šperky a ostatní výtvory.

Začala jsem s mědí a korálky, nyní už zapojuji minerály a zkusím i stříbro... Zamilovala jsem se do šperkaření a jsem opravdu moc šťastná, když někomu udělají radost nebo je koupí někomu sobě blízkému. Mé šperky jsou mimo jiné k mání v jednom malém obchůdku na našich ozdravných kurzech, kde vystupuje známý ruský léčitel Mistr Boris Tichanovský. 

Tak snad se Vám budou líbit! :-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně českou poštou, po oznámení o úhradě částky na můj účet, v bublinkové obálce nebo v jiném bezpečném obalu. Vrácení zboží či servis je po domluvě možný.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Malak Sahar

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--