Profil uživatele
malej_blondatej
Prodávající
Hořice
Registrace: 13.12.2008

Zdravím Vás,

právě jste otevřeli profil fotografa a grafika Václava Klůze.  V roce 2006 jsem dokončil obor virtuální grafiky na Střední škole aplikované kybernetiky, načež jsem se vrhnul na studium filosofie na filosofické fakultě univerzity v Hradci Králové.

Svět umění jsem však nikdy neopustil, kreativní tvorba je mou vášní, mou drogou a mým koníčkem, kterým se pokouším živit. Mou nejoblíbenější formou umění je fotografie, svou kreativitu se však pokouším rozvíjet i v dalších oblastech umění, které mě zajímají a baví. Kromě fotografie se tedy věnuji i tvorbě plakátové grafiky, fotomontáži, designu triček a ruční tvorbě autorských knih.

Dosud jsem se účastnil několika kolektivních výstav, na  kterých jsem prezentoval svojí fotografickou tvorbu, konkrétně v letech 2006 a 2007 v galerii Domu fotografie v Liptovském Mikuláši, v roce 2008 v Foma galerii v Hradci králové a v roce 2011 v prostorách kostela v Chodovicích.

Dost však bylo slov, kreými jsem se snažil popsat, co dělám. Podívejste se raději na moje práce a udělejste si obrázek sami!

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím