Profil uživatele
malina11
Prodávající
Liberec 3
Registrace: 26.1.2011

Vítám všechny milovníky keramiky.
Již od dětství se zabývám kreslením, maluji a modeluji. První začátky mé tvorby  byly s  modelitem, teprve nedávno to začala být keramika. Krásně se s hlínou pracuje a pokud mám chvilku čas, hned něco tvořím. Je to můj koníček.

Nově otevřen profil s vintage lidovou keramikou na adrese www.fler.cz/shop/denda11
V případě objednávky z obou profilů - platí se jen jedno poštovné.Způsob dopravy
Zboží je pečlivě zabaleno, většinou v bublinkové fólii. Je zasíláno prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, jako doporučená zásilka, balík na poštu nebo balík do ruky. Při větší objednávce (větší rozměry zásilky), může být poštovné navýšeno.
Obchodní podmínky

Objednávka
- Možnost osobního odběru přímo ve výdejním místě. 
Dodací podmínky
Veškeré zboží je skladem. Zboží je expedováno do 2-3 pracovních dnů po připsání částky na účet. O odeslání balíčku jste informováni. Ve výjímečných případech se může stát, že je zboží  prodáno přímým prodejem. Než dojde k odepsání ze skladu, může se v časové prodlevě vytvořit objednávka. V tomto případě, jste o změně dodací lhůty informováni.
Odstoupení od smlouvy
- Zákazník má právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od dodání zboží.
- Zboží musí být kompletní, nepoužívané včetně dokladu o jeho koupi, řádně zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození. Peníze budou neprodleně zaslány zpět převodem na Váš účet. 
- Zboží musí být zasláno doporučeně na uvedenou korespondenční adresu. Zboží zaslané na dobírku nebude vyzvednuto. Náklady na poštovné, spojené s vrácením zboží, nese zákazník. 

Reklamace a záruka
Na prodávané zboží se vztahuje záruka ze zákona 24 měsíců od zakoupení.
Reklamace se vztahuje pouze na vady výrobku . 
V případě viditelného poškození balíku, má zákazník povinnost překontrolovat zboží při převzetí zásilky v přítomnosti doručovatele. Za vzniklou škodu při přepravě prodejce nezodpovídá, nutno uplatňovat u přepravce. Některé zásilky jsou označeny KŘEHKÉ zboží - při zjištění poškození balíku nebo zboží uvnitř, okamžitě reklamujte u pobočky České Pošty - nejpozději do 2 pracovních dnů. Česká pošta ručí touto službou KŘEHCE za doručení v pořádku. Veškerý obalový materiál si ponechte pro případ reklamace, případně pořiďte fotodokumentaci.
Při reklamaci vady výrobku je nutné předem informovat prodávajícího . 
Zákazník odešle zboží řádně zabalené doporučeně na korespondenční adresu. Zboží zaslané na dobírku nebude vyzvednuto.
K reklamaci přiložte kopii dokladu o koupi, písemný popis vady . 
Reklamace musí být vyřízena do 30 dní.
Reklamace se vztahuje pouze na vady výrobku, ne na běžné opotřebování, škodu způsobenou špatným používáním, špatným skladováním, nesprávnou údržbu a pod.
K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz.
Výměna zboží
V případě potřeby, nepoužité a nepoškozené zboží, po předcházející telefonické či písemné (e-mailem) domluvě  vyměníme, a to do 14 dnů od data zakoupení.
Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši fakturační adresu, a to včetně kopie dokladu o zaplacení.
Bude-li zboží v pořádku, obratem Vám zašleme jiný druh zboží.
Zboží musí být neporušené, nepoužívané, tj. bez zjevných známek jakéhokoli opotřebení či poškození, aby bylo schopné dalšího prodeje.
Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, nese zákazník. 
Ochrana osobních údajů

Veškeré údaje jsou pouze pro vyřízení objednávky a doručení zboží.
Nejsou poskytovány třetím osobám. Svou registrací poskytuji uvedené osobní údaje, a to za účelem uzavírání smluv se správcem prostřednictvím internetového obchodu.
Zároveň souhlasím, aby správce výše uvedené údaje v rámci své činnosti  zpracovával  v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Správce je oprávněn tak činit po dobu neurčitou. Tento souhlas mohu kdykoli odvolat.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím