Profil uživatele
maludekor
Prodávající
Týniště nad Orlicí
Registrace: 8.1.2018

   image  mrkni jestli neprobíhá nějaká akce  image  

 

 

Miluju tě!Zelené srdce Ahojda, všechny Vás vítám v mém obchůdku Miluju tě!Zelené srdce

 

Jmenuji se Martina a od malička jsem byla tvůrčí typ. Ráda jsem vyráběla různé ozdoby, dekorace, zdobila oblečení a zlepšovala jsem si pokoj. Díky kroužkům, které jsem navštěvovala jsem se naučila různé techniky, které mě baví do dnes. Na čas jsem od tohoto koníčku upustila a nechala se vtáhnout svojí prací a studiem. Ale po úspěšném dokončení vysoké školy jsem se rozhodla, že se musím vrátit zpět k věcem co mě baví, abych se dostala chvilku mimo realitu všedních dní. A proto jsem začala zahradničit a věnovat se šití. 

 

Miluju tě!Jsem sice začátečník a ne tak zkušená, jako jiní tady, ale do každého kousku vkládám kousek sebe a především srdíčko. Miluju tě!

 

Slunečnice Ráda i vyhovím Vaším přáníčkům. Pokud se Vám líbí nějaký výrobek a třeba máte maličko jinou představu o ozdobě nebo látce či barvičce, tak se neváhejte ozvat a já Vám ráda vyjdu vstříč a spolu se domluvíme a přijdeme na to, co by se Vám mohlo líbit.  Slunečnice

 

NEZAPOMEŇTE SE PODÍVAT DO ZÁLOŽKY SLEVY A AKCE. TŘEBA ZROVNA PROBÍHÁ NĚJAKÁ SLEVIČKA A UŠETŘÍTE! 

 

Moje oblíbené Zamilovaný pohled

ČAKROVÝ STROMEČEK

 
 
 
 
 
 
Můžeš si vybrat z více druhů a koupíš zde: klikni sem a budeš tam :-))
 
 
Zelené srdceVŠEM MOC DĚKUJI ZA NÁVŠTĚVU MÉHO Miluju FlerPROFILU. Zelené srdce
 

 image   v kategorii A°K°C°E a slevy probíhá 20% sleva na doupátka pro miminka image  

 


Víkendová akce 12.7.2018 - 15.7.2018       

   image   sleva na vše 10 % image   

   image  POUŽIJ KOD :-) image     

R7K-354-B97

 

!! Nyní probíhá akce na kategorii SVÁTKY - Velikonoce. Použijte kod: 42X-2D1-TAQ a získáte slevu 10 % !! Slunečnice

Na způsobu dopravy se můžeme domluvit. 

Nabízím: 

- zásilkovna 70Kč.

- ČP 120 Kč.

- DPD 120 Kč.

 

Při odběru nad 1500 Kč. Dopravné zdarma.

Způsob dopravy
Zásilkovna Česká pošta DPD
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upraví vzájemná práva a povinnosti vzniklé z kupní smlouvy uzavřené mezi prodávajícím a kupujícím.

Kupující se zavazuje zaplatit smluvenou částku prodávajícímu na účet a prodávající se zavazuje kupujícímu nejpozději do 2 pracovních dnů, pokud se nedomluví jinak, odeslat zboží.

Kupující má právo na odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14-ti dnů, která v daném případě běží ode dne převzetí zboží kupujícím. Při odstoupení od kupní smlouvy se kupující zavazuje použít formulář, který byl přiložený ke zboží případně si jej lze vyžádat u kupujícího.

Kupující je povinen bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14-ti dnů od odstoupení od smlouvy, předat prodávajícímu zboží, které od prodávajícího obdržel.

Náklady na odeslání zboží prodávajícímu nese v takovém případě kupující, to platí i tehdy, jestliže zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.

Odstoupí-li kupující od smlouvy, vrátí mu prodávající bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14-ti dnů od odstoupení od smlouvy všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání zboží, které od kupujícího na základě takové smlouvy přijal. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který prodávající nabízí, vrátí prodávající kupujícímu náklady na dodání zboží ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží.

V případě odstoupení od smlouvy není prodávající povinen vrátit kupujícímu přijaté peněžní prostředky dříve, než mu kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

Kupující není oprávněn odstoupit od kupní smlouvy v případě, že je zboží nějakým způsobem poškozené či viditelně použité či jinak zničené.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
740223
8.8.2018 V sekci Akce a slevy probíhá 20% sleva na doupátka pro miminka. <3
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.