Profil uživatele
malui
Prodávající
Praha 4
Registrace: 19.1.2011

Malui

Jmenuji se Jitka a pod značkou Malui tvořím ručně malované textilní výrobky. Zaměřuji se převážně na tašky všech možných velikostí a tvarů, ale i na oděvy a bytový textil, jako například poltářky, ubrusy, přehozy nebo závěsy.

Používám převážně přírodní lněná a bavlněná plátna, která sama barvím a zdobím ilustracemi, které jsou malované speciálními  barvami na textil. V oblibě mám hlavně zvířata a rostliny, ale nebráním se ani abstraktním tvarům.

Zabývám se i tvorbou na zakázku. Na výrobky vám namaluji co si budete přát, jen tomu propůjčím svůj lety pěstovaný rukopis se kterým se můžete seznámit na mých výrobcích.

Na zakázku vám bytovým textilem opatřím třeba celý interiér od polštářků přes ubrusy, přehozy, závěsy ale i obrázky na zeď nebo keramiku. Stačí se domluvit na barevnosti a oblíbených motivech a pak se nechat překvapit. Umím to decentně i velmi výrazně. :-)

Na veškeré zboží se vztahuje dvouletá záruka.

Většinu zboží vytvářím na základě objednávky,  proto si vyhrazuji na dodání 1-2 týdny od příjetí platby na účet. Pokud na kabelku spěcháte, kontaktujte mě vnitřní poštou.

Zakoupené nepoužité zboží je možné vrátit bez udání důvodu.

Způsob dopravy
Zboží posílám v balíčku prostřednictvím České pošty nebo si ho můžete osobně vyzvednout u mě v dílně na Praze 2.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím