Profil uživatele
Malvice
Prodávající
Roztoky
Registrace: 29.7.2011

                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Vítejte v MALVICI !! 

 
Malvice je Stáňa a Vítek z Roztok :-))
 
 
Od roku 1999 nás baví , vyřezávat a pomalovávat překližku a tvořit z ní veselé
a .......................
rozpustilé kousky a tak při tom trochu zapomenout na ten fičák okolo nás ..
 
100% ruční práce , zaručuje originalitu každého z nich.
 
Budeme tu předvádět : zvířátka , cedulky na dveře , věšáky , skříňky , židličky , brože ....................
 
 
Naše výtvory jsou ručně vyřezány ,  originál  malovány  a  signovány Stanislava M.H. nebo Stanislava M.H. original .
 
Pokud  od nás budete chtít něco vyrobit na zakázku ,  nebojte se nás kontaktovat  .   Když to bude v našich silách  ,  rádi vám vyhovíme  :O) !
 
 
 
Ať se vám u nás líbí :-)))
 
 
               
 
 
 
 
MERCI ,  těm ,  kteří se nechávají inspirovat , ale nekopírují .
 
 
 
Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou ,jako doporučenou zásilku nebo balíček v bublinkové obálce . Větší věci posíláme cenným balíkem . Na dobírku zboží nezasíláme . Cena poštovného je za jeden kus . V případě objednání více kusů poštovné nesčítáme , ale vypočítáme ho podle tarifů ČP (cena , váha rozměr atd.) .
Obchodní podmínky

Vymezení pojmů

 1. Obchodem“ se pro účely těchto obchodních a reklamačních podmínek rozumí internetový obchod na internetové adrese www.fler.cz/ama,

 2. Prodejcem“ se rozumí provozovatel obchodu, jménem, příjmením, názvem spol., IČ a sídlem společnosti uvedeným v sekci „Košík“ před odesláním objednávky

 3. Zbožím“ se rozumí věci a produkty nabízené Prodejcem k prodeji v Obchodu.
 4. Zákazníkem“ se rozumí uživatel Obchodu, jenž má zájem o koupi konkrétního Zboží.

 5. Spotřebitelem“, se rozumí každý člověk, který s Prodejcem uzavírá obchod prostřednictvím Obchodu mimo rámec své podnikatelské činnosti nebo mimo rámec samostatného výkonu svého povolání. Na takového Spotřebitele se vztahují ujednání, u nichž je tak výslovně uvedeno.
 6. Objednávkou“ se rozumí vyplněný objednávkový formulář určený pro konkrétní Zboží v rámci objednávkového elektronického systému Obchodu.

 7. Zkratkou „OZ“ se rozumí zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění.

  II.
  Nákup Zboží

  1. Zákazník je oprávněn objednat prostřednictvím Obchodu a jeho elektronického objednávkového ystému konkrétní Zboží, o jehož koupi má zájem. Vyplněním registračního formuláře Obchodu,

   1. registrací v Obchodu, vyplněním kteréhokoli objednávkového formuláře v rámci Obchodu a odesláním kterékoli Objednávky v rámci Obchodu projevuje vždy Zákazník zároveň souhlas s těmito obchodními a reklamačními podmínkami určenými pro nákup zboží v Obchodu a také se zpracováním jeho osobních údajů uvedených v Objednávce (viz. čl. XII - Ochrana osobních údajů).
   2. Samotné uveřejnění a nabízení Zboží Prodejcem v Obchodu není ještěnávrhem na uzavření kupní smlouvy ohledně daného Zboží ze strany Prodejce, ale pouze informačním zveřejněním dodavatelských možností Prodejce. Pro prezentaci Zboží prostřednictvím Obchodu a též pro prezentaci možnosti jeho objednání a koupě se tedy nepoužije 

    1. §1732 odst. 2 OZ, přičemž taková prezentace Zboží v Obchodu tak není právně účinným návrhem Prodejce na uzavření smlouvy k takovému Zboží.
    2. Za návrh na uzavření kupní smlouvy ze strany Zákazníka prostřednictvím Obchodu ohledně konkrétního Zboží je považováno vždy teprve doručení Objednávky Zákazníka na koupi daného ZbožíProdejci.

    3. Odesláním Objednávky projevuje vždy Zákazník zároveň souhlas s těmito obchodními a reklamačními podmínkami a závazně si objednává Zboží uvedené v Objednávce.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím