Domů Profil prodejce Mamas Hand Made
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Znojmo, ČR
  • 1280 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (290) 100%
Nadšenci: 295
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1280
Registrace: 16.8.2011
Město: Znojmo
Stát: ČR

Mamas Hand Made

/ Prodávající
Novinky
752188
2.10.2018 Do obchůdku přibyly nové střihy s podrobnými návody.:-) B+D

Vítejte v našem obchůdku mamas hand made.

Mamas ukrývá dvě holky, kamarádky, kdysi studentky, dnes už mamky - Barču a Dášu. Čas utíká jako voda v divoké řece a tatam jsou naše studentské doby volnosti a „bezstarostnosti“. Nyní jsou z nás mámy, zažívající dennodenní kolotoč starostí a povinností, ale také radostí, které nová životní role přináší. A právě radost z tvorby pro naše ratolesti nás zavála až sem, na Fler.

Ne nadarmo je potřeba seberealizace považována za vrchol lidských potřeb. A řekněte, co ji může uspokojit víc, než potěšení z vlastního výrobku, radost dítka nad novou hračkou a Vaše pýcha nad vlastní zručností? I my máme touhu se realizovat a hlavně chuť přispět k uspokojení této potřeby i Vám. A proto v našem obchůdku najdete pár návodů, jak si ručně vyrobit - ušít - několik věcí pro Vás a Vaše děti.

Pracovní postupy jsou vypracované krok za krokem a doplněny názornými fotografiemi, takže jsou určeny všem šicím nadšencům i úplným začátečníkům. I my jsme jednou začínaly, tápaly a snažily se zorientovat v pralese pojmů, jako je podsádka, výpustek, léga apod. Pokud Vás tyto pojmy děsí stejně jako nás, tak honem do obchůdku, protože tyto „hrůzy“ v našich návodech nenajdete.

Hodně zábavy a radosti při tvorbě Vám přeje mamas team.

Způsob dopravy
Návody a střihy jsou ve formátu PDF, takže je posíláme e-mailem. Pokud byste měli zájem o střih v papírové formě, zašleme ho Českou poštou, bezpěčně zabalený, aby k Vám doputoval v pořádku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mamas Hand Made

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--