Profil uživatele
Mamas Hand Made
Prodávající
Znojmo
Registrace: 16.8.2011

Vítejte v našem obchůdku mamas hand made.

Mamas ukrývá dvě holky, kamarádky, kdysi studentky, dnes už mamky - Barču a Dášu. Čas utíká jako voda v divoké řece a tatam jsou naše studentské doby volnosti a „bezstarostnosti“. Nyní jsou z nás mámy, zažívající dennodenní kolotoč starostí a povinností, ale také radostí, které nová životní role přináší. A právě radost z tvorby pro naše ratolesti nás zavála až sem, na Fler.

Ne nadarmo je potřeba seberealizace považována za vrchol lidských potřeb. A řekněte, co ji může uspokojit víc, než potěšení z vlastního výrobku, radost dítka nad novou hračkou a Vaše pýcha nad vlastní zručností? I my máme touhu se realizovat a hlavně chuť přispět k uspokojení této potřeby i Vám. A proto v našem obchůdku najdete pár návodů, jak si ručně vyrobit - ušít - několik věcí pro Vás a Vaše děti.

Pracovní postupy jsou vypracované krok za krokem a doplněny názornými fotografiemi, takže jsou určeny všem šicím nadšencům i úplným začátečníkům. I my jsme jednou začínaly, tápaly a snažily se zorientovat v pralese pojmů, jako je podsádka, výpustek, léga apod. Pokud Vás tyto pojmy děsí stejně jako nás, tak honem do obchůdku, protože tyto „hrůzy“ v našich návodech nenajdete.

Hodně zábavy a radosti při tvorbě Vám přeje mamas team.

Způsob dopravy
Návody a střihy jsou ve formátu PDF, takže je posíláme e-mailem. Pokud byste měli zájem o střih v papírové formě, zašleme ho Českou poštou, bezpěčně zabalený, aby k Vám doputoval v pořádku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
448088
19.11.2015 Přidán nový fotonávod na softshellové kalhoty. A několik dalších: hračka tučňák, autodráha, adventní kalendář a pytlíky na balení dárků. Nakoukněte k nám.:-) B+D
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.