Domů Profil prodejce mancuso
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 11 hodin.
  • Praha, ČR
  • 120 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (34) 100%
Nadšenci: 250
Aktivita: aktivní
Prodáno: 120
Registrace: 18.4.2010
Město: Praha
Stát: ČR

mancuso

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte na mém profilu.

Navrhováním a zhotovováním pletených věcí se zabývám přibližně patnáct let. V současné době mají mé zákaznice možnost vybírat si z více než sta vzorů (od tílek po kabáty),které přizpůsobuji jejich požadavkům a především postavě. Pokud vzor vyhovuje ve všech směrech, může si ho zákaznice ihned odnést. Upletení trvá podle mé momentální vytíženosti 1-3 týdny.

Má práce spočívá především ve výrobě na zakázku.Není problém upravit délku těla, rukávy, tvar výstřihu, z nepropínacího udělat propínací(knoflíky, zip...). Nemusíte se bát ani větších velikostí. Různé triky mohou problémové partie opticky potlačit(střih+barevné kombinace).maZákladem mé práce je strojové pletení, které kombinuji s ručním pletením, háčkováním, háčkováním na dvojjehle, falešným plstěním, našíváním a prošíváním. Mohu určitý vzor uplést i z materiálu požitém na jiném vzoru. Raději používám svůj materiál(100% ba, různé kombinace ba, VS, acryl, len, hedvábí, mohair, 100% vlna), vyjímečně donesený. Často vytvářím  pleteninu již ke konkrétnímu oblečení. V rámci možností mohu vyrobit i model navržený zákaznicí.

Způsob dopravy
česká pošta,
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od mancuso

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--