Profil uživatele
mandal-man
Prodávající
N.Včelnice
Registrace: 21.9.2011

Moji milí návštěvníci,

jmenuji se Ivan, žiji se svou rodinou daleko od civilizace v malé vesničce na jihu Čech. Každou věc, co dělám vnímám jako meditaci a radost.

Mým velkým koníčkem jsou polodrahokamy, s oblibou navštěvuji různá naleziště, chodím po poli a objevuji kamínky. Z prvu jsem hledal pro radost, potom jsem začal nosit kameny do výkupu,ale člověk je tvor věčně nespokojený- vyrostla ve mně touha  z polodrahokamů něco tvořit. Před třemi lety jsme nakoupily potřebné vybavení a začali jsme se učit kameny opracovávat a tvořit. Od drobných šperků jsem se dostal k tvorbě mandal a relaxačních světel.

Má tvorba je zaměřena hlavně na využití harmonizujících a léčivých sil kamenů. Mandaly vyzařují pozitivní náboj a harmonizují prostor.

Tímto směrem jsem se vydal po zkušenosti své ženy. Ložnicí nám vede nějaká zóna a ona stále nemohla spát- využil jsem síly českého opálu v kombinaci s hvězdou a aplikoval na světlo. Žena nejen, že spí celou noc- neruší jí dokonce ani sny... Vyladit prostor, ve kterém žijem je zásadní, pro vnitřní klid a účinný odpočinek. 

Nevystavuji nikde, zatím tvořím jen na zakázku. Vzhledem k tomu, že se má práce lidem líbí asi to změním...Mrkající

 

Způsob dopravy
Poštovné a balné se může mírně lišit v závislosti na váze obrazu.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím