Domů Profil prodejce MandalaLife
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Bílovice nad Svitavou, ČR
  • 1668 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (146) 100%
Nadšenci: 579
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1668
Registrace: 22.1.2016
Město: Bílovice nad Svitavou
Stát: ČR

MandalaLife

/ Prodávající
Novinky
1059091
12.5.2023 Vloženy nové malířské šablony pro vaše tvoření - NÁMOŘNICKÝ KOMPAS s091, MEDINA s076 a mandala ART DECO s073. Přijďte si vybrat :-). Těším se, Monika

Buďte vítáni v našem malém rodinném obchodě. Vše, co zde naleznete, jsme sami vymysleli, navrhli, vyrobili, zabalili a odeslali. Doufáme, že Vám pro radost.
Každému návrhu věnujeme velkou péči, lásku a čas, abychom vnesli do vašich domovů harmonii, barvu, hravost a učinily je útulnějšími a krásnějšími. Naši nabídku neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Nebojte se s námi tvořit a experimentovat.

Používáme pouze nejkvalitnější materiály. Naše samolepky jsou vyrobeny z fólií s matným povrchem, takže vypadají, jako by byly namalované na zeď.

Šablony jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu určeného k tomuto účelu. Tloušťka materiálu je 0,25mm.

Doba zpracování zakázky se pohybuje okolo 1-3 pracovních dnů. Všechny produkty sami navrhujeme a vyrábíme přímo na zakázku dle vašich individuálních požadavků, proto zakázky nejsou odesílány online s vaší objednávkou. Požadujete-li mít zakázku hotovou do určitého data, kontaktujte nás, vždy se snažíme vám plně vyjít vstříc.

Monika a Libor

Způsob dopravy
V současné době využíváme pro zasílání zásilek služeb Zásilkovny. V průměru je většina zásilek (včetně výroby) doručena do 5 pracovních dnů od objednávky. Zboží balíme podle jejich velikosti do kartonových obálek, krabic nebo tubusů, aby se cestou nepoškodily. Je zde i možnost osobního vyzvednutí zdarma - Brno Židenice. Pro klienty ze Slovenska máme připravenou možnost uhradit v EUR převodem nebo využít služeb Zásilkovny, zde je možnost dobírky přes výdejní místa Zásilkovny nebo doručení Slovenskou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MandalaLife

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--