Domů Profil prodejce MandalaLife
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Bílovice nad Svitavou, ČR
  • 1097 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 465
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1097
Registrace: 22.1.2016
Město: Bílovice nad Svitavou
Stát: ČR

MandalaLife

/ Prodávající
Novinky
948141
7.5.2021 Do obchůdku přibyla šablona MANDALA FELICITY/ŠTĚSTÍ ve 14 rozměrech. Vnese do vašeho domova štěstí a pozitivní náladu. Využijte její silné léčivé síly a relaxujte v její blízkosti.

Buďte vítáni v našem malém rodinném obchodě. Vše, co zde naleznete, jsme sami vymysleli, navrhli, vyrobili, zabalili a odeslali. Doufáme, že Vám pro radost.
Naše podnikání není "montážní linkou“. Každému návrhu věnujeme velkou péči, lásku a čas, abychom vnesli do vašich domovů harmonii, barvu, hravost a učinily je útulnějšími a krásnějšími. Naši nabídku neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme. Nebojte se s námi tvořit a experimentovat.

Používáme pouze nejkvalitnější materiály. Naše samolepky jsou vyrobeny z fólií s matným povrchem, takže vypadají, jako by byly namalované na zeď.

Doba zpracování zakázky se pohybuje okolo 1-3 pracovních dnů. Všechny produkty sami navrhujeme a vyrábíme přímo na zakázku dle vašich individuálních požadavků, proto zakázky nejsou odesílány online s vaší objednávkou. Požadujete-li mít zakázku hotovou do určitého data, kontaktujte nás, vždy se snažíme vám plně vyjít vstříc.

Monika a Libor

Způsob dopravy
V současné době využíváme pro zasílání zásilek služeb Zásilkovny. V průměru je většina zásilek (včetně výroby) doručena do 5 pracovních dnů od objednávky. Zboží balíme podle jejich velikosti do kartonových obálek, krabic nebo tubusů, aby se cestou nepoškodily. Je zde i možnost osobního vyzvednutí zdarma - Brno Židenice. Pro klienty ze Slovenska máme připravenou možnost uhradit v EUR převodem nebo využít služeb Zásilkovny, zde je možnost dobírky přes výdejní místa Zásilkovny nebo doručení Slovenskou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od MandalaLife

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--