Až do 31. prosince můžete využít slevu 15 % na vše. Kód slevového kuponu je JAG-LCX-J4V.
Profil uživatele
Mandalárium
Darina Chmielová | prodávající
Vendryně
Registrace: 15.1.2013

Vítám Vás v Mandaláriu, nákupní galerii mandal a mandalových omalovánek.

Každá mandala je ručně malovaný originál.

Pravítko a kružítko používám pouze pro základní síť, do které pak volnou rukou vkresluji různé ornamenty, čáry a ostatní tvary.

Krátké povídání o mandalách, jejich působení a také o tom, jak mé mandaly vznikají, naleznete zde, v mém blogu.

Jak si vybrat tu svou?

Mandalu vybírejte spontánně. Ta, která vás nejvíce osloví, aniž byste věděli jak a proč, je ta vaše. Mandalu si pak můžete pověsit na své oblíbené místo nebo si ji třeba jen opřít doma o knihovnu a nechat ji na sebe působit.

V případě zájmu vytvořím také mandalu na přání - akryl na plátně, vodovky, pastelka, liner, návrh na tetování.

Detaily včetně ceny si dohodneme prostřednictvím zpráv a výslednou mandalu pak vložím do zboží s rezervací.

Ještě jednou vás tedy vítám a věřím, že u mě najdete přesně takovou mandalu, jakou jste hledali, tu vaši.

Mandaly nabízím v různých formátech a technikách a prodávám pouze originály. Až na výjimky prodávám mandaly vždy bez rámečku. S rámečkem si lze mandalu objednat při osobním předání.

Tvořím pastelkou, vodovými nebo anilinovými barvami a tenkým fixem. Tyto obrázky jsou nejčastěji v rozměrech 20 x 20 cm až 35 x 35 cm.

Dále tvořím akrylem na plátno, a to většinou v rozměrech 20 x 20 cm, 25 x 25 cm nebo 40 x 40 cm. Občas maluji i na plátna jiných rozměrů.
Všechny mandaly na plátně jsou ošetřené lakem a jsou pomalované i na okrajích, tudíž není potřeba je rámovat.

Z menších mandal pak vytvářím přání. Tyto mandaly jsou většinou kreslené pastelkami a jejich průměr je cca 10 cm. Mandalu pak pečlivě nalepím na tvořivý papír o vyšší gramáži.

 

Velmi si vážím spolupráce s Andělské svíčkobraní.
Svícen už doma mám (s jiným motivem), a je nádherný, moc doporučuji!

  image

Způsob dopravy
Papírové obrázky vkládám mezi karton do obálky a odesílám doporučeně. Obrazy na plátně a obrázky v rámečku balím do bublinkové fólie a kartonu a odesílám jako balík do ruky, proto je poštovné vyšší. Osobní odběr je možný po domluvě v Praze, poštovné při osobním odběru neúčtuji.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1       Tyto obchodní podmínky platí pro nákup výrobků (zboží) na fler.cz prodejce Mandalárium (Darina Chmielová, IČ 87350475, fyzická osoba zapsána v Živnostenském rejstříku, úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Městský úřad Třinec) a upravují vzájemná práva a povinnosti smluvních stran vzniklé v souvislosti nebo na základě kupní smlouvy uzavírané mezi prodávajícím a kupujícím.

1.2       Ustanovení obchodních podmínek jsou nedílnou součástí kupní smlouvy. Kupní smlouva a obchodní podmínky jsou vyhotoveny v českém jazyce.


2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1       Objednáním zboží kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.

2.2       Smluvní vztah mezi prodávajícím a kupujícím vzniká doručením přijetí objednávky, jež je prodávajícím zasláno kupujícímu vnitřní Fler poštou.


3. 
Platební podmínky

3.1       Cenu zboží hradí kupující prodávajícímu předem, a to převodem na účet prodávajícího do 14 dnů od uzavření kupní smlouvy.

3.2       Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.


4. Odstoupení od kupní smlouvy

4.1       Kupující má právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do 14 dnů od převzetí zboží.

4.2       V případě odstoupení od kupní smlouvy se kupní smlouva od počátku ruší. Zboží musí být kupujícím prodávajícímu vráceno do 14 dnů od doručení odstoupení od kupní smlouvy prodávajícímu. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, nese kupující náklady spojené s navrácením zboží prodávajícímu.

4.3       V případě odstoupení od kupní smlouvy vrátí prodávající peněžní prostředky přijaté od kupujícího do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy kupujícím, a to bankovním převodem na účet kupujícího. Odstoupí-li kupující od kupní smlouvy, prodávající není povinen vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží vrátí nebo prokáže, že zboží prodávajícímu odeslal.

4.4       Nárok na úhradu škody vzniklé na zboží je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny.


5. Přeprava a dodání zboží

5.1       Zboží je zasíláno Českou poštou jako doporučená zásilka. Cena poštovného je vždy uvedena u zboží.
Dodání zboží po České republice trvá obvykle 1-3 pracovní dny.


6. Reklamační řád

6.1       Prodávající je povinen zaslat kupujícímu zboží řádně zabalené a co nejlépe zabezpečené proti poškození.

6.2       Kupující je povinen při převzetí zkontrolovat neporušenost obalu a převzetím zásilky kupující stvrzuje, že zásilku převzal bez zjevných závad.  Prodávající nenese zodpovědnost za poškození zásilky přepravní společností a není povinen v případě takového poškození poskytovat kupujícímu jakoukoliv náhradu.

6.3       V případě, že je obsah zásilky poškozen, ale poškození není zjevně způsobeno dopravcem (není porušen, poškozen či jinak narušen obal), kupující kontaktuje prodávajícího vnitřní Fler poštou a zašle prodávajícímu popis a fotografii vady.

6.4       Pro uplatnění reklamace je kupující povinen reklamované zboží odeslat poštou spolu s kopií dokladu o koupi na adresu prodejce. Náklady na přepravu zboží hradí kupující.

6.5       Prodávající vadu zboží posoudí a v případě oprávněné reklamace se s kupujícím dohodne na dalším postupu, tj. vrácení peněz za zboží, výměna nebo sleva. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok požadovat náhradu nákladů vzniklých dopravou reklamovaného zboží.


7. Závěrečná ustanovení

7.1       Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

7.2       Odesláním elektronické objednávky kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, též platnou cenu objednaného zboží, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím