Domů Profil prodejce Mandy krabičky
  • Prodejce od r. 2018
  • Byšice, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 15.8.2018
Město: Byšice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Mandy krabičky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vyrábíme dřevěné krabičky pro uchovávání vzpomínek. Nabízíme širokou škálu barevných kombinací. Každá krabička je originál a prochází našema rukama :-)

Všechny naše produkty jsou přírodní. Nepodporujeme plasty a jednorázové výrobky. Každý náš výrobek je originál a ručně vyráběný :-)

Krabička obsahuje kromě zvolené barvy a nápisu také bavlněný pytlíček a dvě skleněné ampulky s korky Natur. Krabička je ošetřena přírodní formou pomocí šelaku.

www.mandy-cz.webnode.cz

 

Jsme prostě dvě Mandy, které milují cestování a zážitky obecně. Říkaly jsme si, že by bylo fajn vytvořit něco důstojného do čeho bychom si mohly ukládat naše cenné vzpomínky. Maruška si všechny hmatatelné vzpomínky ukládá různě po bytě a nejčastěji do šuplíku. Já zas naopak všechno poctivě štosuju do krabic od bot. Uvědomily jsme si, že by se nám hodil nějaký boxík, který bychom si mohly uložit doma v interiéru a vypadal by pěkně. A tak vznikly "krabičky" :-) Nejprve to měl být pouze cestovatelský záměr, ale v procesu tvorby se ukázalo, že naši nejbližší by si rádi ukládali vzpomínky i na různé životní etapy a mezníky.

Věříme, že naše krabičky si najdou široké uplatnění a lidé nebudou svoje vzpomínky ukládat jen elektronicky.

Krabičky jsou vhodné jako dárek. Je na Vás jakou barvu si zvolíte a co si budete přát na krabičku napsat. Naši zákaznicí krabičky využívají například k těmto příležitostem:

svatební dar (na krabičku lze napsat jména novomanželů a do krabičky je možné vložit peněžní dar, letenky, voucher)

dárek k narození dítěte (na krabičku lze napsat jméno narozeného potomka, do krabičky lze v průběhu života dítete sbírat vzpomínky, na které se novorozenec podívá až bude starší, příběhy k jnasbíraným předmětům, fotkám, zoubkům, vláskům, už budou na rodičích :-))

 

Štěpánek

cestování - dárek (na krabičku lze napsat název země, do které se chystáte, krabičku lze dartovat Vaší drahé polovičce a dát do ní zakoupené letenky jako překvapení)

cestování - sbírka (pokud jste cestovatelé, můžete krabičky sbírat, ukládat si do nich vzpomínky a vystavit si je například doma v knihovně, obývacím pokoji apod., krabičky se skvěle hodí do Vašeho interiéru, stačí si vybrat správnou barvu)

 

Jednoduché tři kroky k objednávce:

1) vyber si barvu

2) Zvol si libovolný nápis, který chceš na krabičku zvěčnit

3) objednej :-)

 

Doručení:

Způsob doručení je možný prostřednictvím osobního odběru v Praze, Mladé Boleslavi či přilehlém okolí dle předchozí domluvy nebo doporučeně poštou za 79 Kč. Cena za poštovné není zahrnuta v ceně výrobku.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mandy krabičky

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--