Profil uživatele
Manicalu
Prodávající
Praha 12
Registrace: 11.11.2010

Vítám zde všechny náštěvníky, ať už přicházejí pouze s úmyslem potěšit své oko, či chtějí udělat radost sobě, nebo někomu blízkému a obdarovat jej některým z mých s láskou a pečlivostí vyrobených produktů.

Pracuji v dílničce, ztracené kdesi v srdci jednoho pražského sídliště.
Snažím se zde zhmotňovat svoje nápady, sny a představy a dávám jim podobu konkrétního výrobku…

V minulosti jsem se věnovala spíš intelektuální činnosti, ale před několika lety jsem ze zdravotních důvodů začala přehodnocovat svůj dosavadní život. Uvědomila jsem si, že ve své práci i v životě postrádám rukodělnou práci a také klid a vyrovnanost, který přináší. Chyběl mi pocit radosti a uspokojení nad dobře vykonanou prací s hmatatelným výsledkem. Na čas jsem tedy úplně opustila svou původní profesi, sedla si k šicímu stroji a vznikl projekt Manicalu. Postupně jsem se začala vracet ke svému původnímu povolání učitele a v současnosti vedu i kurzy šití patchworku. V našem moderním, virtuálním světě jsou nejen děti nadšené výrobou něčeho vlastního, osobního, ručně vyrobeného. I dospělí často investují do svého rozvoje a kompenzují práci hlavou třeba u šicího stroje.

 

 

 

 

 

 

 

Pokud se Vám líbí i něco z již prodaného zboží neváhejte mi napsat ....

Ke každému nákupu je vystavena faktura, kterou si můžete vytisknout. Doklad v papírové formě zasílám na požádání.

  Způsob dopravy: Prostředníctvím České pošty - v bublinkové obálce, či jiném obalu, dle druhu a velikosti zboží. Zboží zasílám po připsání platby vždy ve středu. Pokud zboží potřebujete odeslat expresně, kontaktujte mě prosím vnitřní poštou. .

  

 Na Fleru mne také naleznete pod profilem Manicalu Scrapbooking, kde nabízím materiál k vytváření originálních alb, přáníček, pozvánek a papírových dekorací. 

 

Jak se správně změřit:

 jak se změřit

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta. Vyberte prosím způsob dopravy z nabídky.
Obchodní podmínky

1 / 3 1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Manicalu prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/manicalu. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy 2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího (neplatí pro zboží jehož varianty nabízím přímo v popisu zboží).

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při2 / 3 přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy. Pokud při přebírání zásilky kupující zjistí viditelné poškození obalu, reklamuje tuto skutečnost České poště.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, případně jako balík.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů3 / 3

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím