Domů Profil prodejce A MANO chráněná dílna
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 3, ČR
  • 92 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (10) 100%
Nadšenci: 40
Aktivita: aktivní
Prodáno: 92
Registrace: 5.2.2011
Město: Praha 3
Stát: ČR

A MANO chráněná dílna

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

A MANO je chráněná dílna ve které našlo pracovní uplatnění 10 lidí s mentálním nebo kombinovaným postižením. Název chráněné dílny A MANO znamená v překladu ručně, ruční a to je také výstižné pro naši tvorbu. Ať se jedné o ručně tvořenou keramiku, dekorace, nebo o ručně kompletované zakázky a tvorbu reklamních předmětů.

A mano a mano potom znamená ruku v ruce, krok za krokem a to je i naším cílem, aby lidé s postižením v naší společnosti našli partnera, který jim pomůže nejenom vyřešit otázku jejich zaměstnání, ale snažíme se i o komplexní  postupnou podporu, která povede k plnohodnotnému zařazení našich klientů do běžného života. Pracovní podmínky v dílně jsou individuálně přizpůsobené potřebám zaměstnanců s mentálním a kombinovaným postižením, tak aby práce pro lidi s postižením měla význam nejen praktický, ale také socializační a rehabilitační.


Na profilu Chráněné dílny A MANO můžete vybírat z předmětů z keramiky, které přesto a nebo spíše právě proto, že je vytváří lidé s hendikepem mají osobní kouzlo, jsou odrazem duše a cítění svého tvůrce. Našim zaměstnancům pomáhá při jejich tvorbě šikovná slečna mistrová, která dohlíží na precizní zpracování, takže keramika z dílny A MANO je nejenom krásná, ale i plně funkční.


Nákupem keramiky z chráněné dílny A MANO podpoříte naši činnost a pomáháte nám dále v ní pokračovat a za to Vám velmi děkujeme. Pokud se Vám naše výrobky zalíbí, řekněte o naší práci i svým známým.
Děkujeme

Vaše chráněná dílna A MANO


Způsob dopravy
Zboží Vám zašleme Českou poštou jako "křehké", v tvrdém kartónovém balíčku, pečlivě zamotané, aby se nerozbilo. Větší nebo dražší výrobky zašleme PPL.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od A MANO chráněná dílna

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--