Profil uživatele
A MANO chráněná dílna
Prodávající
Praha 3
Registrace: 5.2.2011

A MANO je chráněná dílna ve které našlo pracovní uplatnění 10 lidí s mentálním nebo kombinovaným postižením. Název chráněné dílny A MANO znamená v překladu ručně, ruční a to je také výstižné pro naši tvorbu. Ať se jedné o ručně tvořenou keramiku, dekorace, nebo o ručně kompletované zakázky a tvorbu reklamních předmětů.

A mano a mano potom znamená ruku v ruce, krok za krokem a to je i naším cílem, aby lidé s postižením v naší společnosti našli partnera, který jim pomůže nejenom vyřešit otázku jejich zaměstnání, ale snažíme se i o komplexní  postupnou podporu, která povede k plnohodnotnému zařazení našich klientů do běžného života. Pracovní podmínky v dílně jsou individuálně přizpůsobené potřebám zaměstnanců s mentálním a kombinovaným postižením, tak aby práce pro lidi s postižením měla význam nejen praktický, ale také socializační a rehabilitační.


Na profilu Chráněné dílny A MANO můžete vybírat z předmětů z keramiky, které přesto a nebo spíše právě proto, že je vytváří lidé s hendikepem mají osobní kouzlo, jsou odrazem duše a cítění svého tvůrce. Našim zaměstnancům pomáhá při jejich tvorbě šikovná slečna mistrová, která dohlíží na precizní zpracování, takže keramika z dílny A MANO je nejenom krásná, ale i plně funkční.


Nákupem keramiky z chráněné dílny A MANO podpoříte naši činnost a pomáháte nám dále v ní pokračovat a za to Vám velmi děkujeme. Pokud se Vám naše výrobky zalíbí, řekněte o naší práci i svým známým.
Děkujeme

Vaše chráněná dílna A MANO


Způsob dopravy
Zboží Vám zašleme Českou poštou jako "křehké", v tvrdém kartónovém balíčku, pečlivě zamotané, aby se nerozbilo. Větší nebo dražší výrobky zašleme PPL.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím