Domů Profil prodejce manuo
  • aktivní prodejce od r. 2019
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Proseč, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 2
Aktivita: aktivní
Registrace: 28.10.2019
Město: Proseč
Stát: ČR

manuo

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

MANUO

Manuo vzniklo jako značka, která chce přinášet výrobky s opravdou hodnotou. Vyrábíme originální doplňky a dekorace, které rozhodně nemají být spotřebním zbožím. Záleží nám na tom, aby každý náš produkt byl vyjímečný stejně, jako jste vyjímeční právě vy. 
 
 

RUČNÍ PRÁCE

Přestože si občas pomáháme technikou, všechny produkty z většiny vyrábíme ručně. Každý je díky tomu originál, který jsme ladili do posledního detailu. Používáme vysoce kvalitní materiály ať už je to moderní a industriální beton nebo dřevo s pravým duchem přírody.

 

BETON

Když jsme v roce 2016 s výrobou začínali, zamilovali jsme si právě beton. Nabízí obrovskou flexibilitu a lze z něj tak vyrobit prakticky cokoliv. Kouzlem výrobků z betonu je jejich nedokonalost, který ale ještě umocní jejich výjimečnost. Abychom dosáhli co nejlepší kvality, pro výrobky používáme vysokopevnostní beton s impregnací, která odolává vodě i UV záření. 

 

DŘEVO

Dřevo prostě má duši  a navíc vypadá skvěle. My jsme měli pro dřevo vždycky slabost, a proto jsme začali vyrábět produkty, které nesou nejen hodnotu ruční práce ale i kus pravé přírody. Pro výrobu používáme převážně bukové dřevo, impregnované tak, aby udrželo svůj vzhled a odolávalo různým vlivům. 

 
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od manuo

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--