Profil uživatele
maral
Martina Alblová | prodávající
Praha 5 zbraslav
Registrace: 2.6.2014

Jmenuji se Martina Alblová a šiju pod značkou M.A.D Design. Šití a navrhování vlastních výrobků, bylo vždy mým snem. Po vystudování naprosto odlišného oboru na vysoké škole, touha po kreativitě zvítězila a šiji:o) 

Šiji převážně doplňky, kabelky, peněženky, občas mě touha donutí i k nějaké bižuterii. V případě zájmu, Vám ráda vytvořím nějakou parádu dle Vašich požadavků:o) 

Ke své tvorbě používám velice kvalitní materiál, dovozové bavlněné látky, velice kvalitní koženky české výroby a originální zlaté kovodíly. 

Pokud budete chtít nahlédnout na mou tvorbu, najdete mne na Facebooku ve skupině M.A.D design.  

Na přání mnohých úžasných švadlenek, spřízněných duší, jsem začala tvořit i fotonávody.

 

 

Vítejte milé Dámy:o) 

Na přání mnohých švadlenek, jsem se rozhodla o vytvoření fotonávodů na některé mé výrobky. Jsou velice pečlivě nafocené, krok za krokem a důkladně popsané, aby zvládla i méně zkušená švadlenka:o)

Způsob dopravy
zasílané ve formátu PDF e-mailem
Obchodní podmínky

Platba bankovním převodem.

Po připsání platby, odesílám fotonávod a střihové přílohy e-mailem. Po odeslání poprosím zaslat interní fler poštou do zprávy Váš email

Návody je přísně zakázáno přeprodávat, přeposílat. Je povolený prodej hotových výrobků v malosériové výrobě, za předpokladu, že bude uváděn autor střihu. Při zveřejňování na internetu, facebooku, instagramu a jiných sociálních sítích, při prodejích na jarmarcích a podobných akcích, vždy poprosím uvádět autora střihu.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím