Profil uživatele
marc-h
Marcela Havelková | prodávající
Praha 5
Registrace: 21.6.2009

Vítejte v mém barevném světě!

Naleznete zde šperky z polymerové hmoty pro radost svou nebo vašich blízkých. Jsou určené všem ženám, které se nebojí zaujmout v davu originálním kouskem.

--- 

image

Polymerová hmota má netušené - a troufám si říct neomezené - možnosti. Osobně dávám přednost spíše intuitivní tvorbě před velkým plánováním, raději nechávám hmotu, ať si tak trochu sama řekne, čím chce být.

Práci s polymerem se věnuji od ledna 2012. Vedle hlavně vlastního objevování a zkoušení technik jsem se účastnila i Polymerové školy online, kde jsem se dostala mezi 12 vyvolených historicky prvního ročníku.

Příležitostně si rozšiřuji obzory i na živých kurzech s českými i renomovanými zahraničními lektorkami. V kurzech sbírám inspiraci i technické fígle, přesto se stále snažím jít svou vlastní cestou.

Mám ráda výzvy, které člověka donutí přemýšlet jinak, vybočit ze svých zažitých postupů, proto mám ráda tvoření na daná témata v klubových soutěžích zde na Fleru i jinde.

Věnuji maximální péči jak vytváření vzorů, tak finální úpravě (broušení, leštění) a kompletaci.

Je-li příležitost, ráda se se svými zákazníky potkávám na trzích a jarmarcích v Praze a okolí.

Pokud vás něco zaujme i zde, bude mi potěšením. :-) 

 -----

A CO U MĚ NAJDETE?
Náušnice všeho druhu - visací...

... i pecky

image

Korále a přívěsky na krk

image

Sady i s náušnicemi

Brože - zejména sovičkové

Originální spony do vlasů

spony

a další šperky pro rozzáření všedního dne.

Vystavenou fakturu si můžete stáhnout u vaší objednávky.

Berte prosím do úvahy, že různá zobrazovací zařízení mají trochu odlišné podání barev.
 

Způsob dopravy
Zboží zasílám Českou poštou, doporučeně v bublinkové obálce, bezprostředně po přijetí platby. V Praze se lze domluvit na osobním předání v centru či Praha 5, 6 (pak samozřejmě neplatíte poštovné - uveďte to prosím při objednávce). Při zasílání do zahraničí bude poštovné upraveno dle platného ceníku ČP.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení
1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.
1.2. Níže uvedené obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (dodavatele) a kupujícího (zákazníka).
1.3  Prodávajícím je provozovatel internetového obchodu https://www.fler.cz/marc-h, kontaktní informace vám budou dle pravidel Fleru k dispozici po odeslání objednávky.
1.4  Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy
2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.
2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.
2.3. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží
3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).
3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.
3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího.
3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.
3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.
3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace
4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.
4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.
4.3. Barevnost zboží se může částečně odlišovat v závislosti na použitém typu a kalibraci monitorů. Drobná barevná nebo rozměrová odlišnost produktů není relevantním důvodem pro podání reklamace.
4.4. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura, kterou si kupující může stáhnout a vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.
4.5. Záruka se nevztahuje na opotřebení a vady vzniklé používáním zboží

5. Dodací podmínky
5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího. Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.
5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený dopis, případně jako balík. Základní poštovné po ČR je stanoveno na 55 Kč, v případě objemnější zásilky může být upraveno dle platného ceníku České pošty.
5.3 Zásilky jsou odesílány nejdéle do 3 pracovních dnů po obdržení peněz.
5.4 Po předchozí domluvě lze využít i osobního převzetí v oblasti Prahy 5, 6, 13.

6. Ochrana osobních údajů
6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. ledna 2015.
---------------------------------------------------------------------------
Osobní dovětek
Pokud se rozhodnete využít svého práva vrátit zboží do 14 dnů, napište mi, prosím, nejdříve zprávu. Všem svým výrobkům i jejich prezentaci věnuji maximální péči a mým cílem je spokojený zákazník - proto je i v mém zájmu případně nastavší problémy vyřešit k oboustranné spokojenosti.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
878825
25.4.2020 Vloženy novinky nejen v růžovopetrolejové a modré
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím