Domů Profil prodejce Marché Montessori
  • Prodejce od r. 2011
  • Praha 10, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 18
Aktivita: -
Registrace: 3.7.2011
Město: Praha 10
Stát: ČR
Důležitá informace: Obohaťte Váš život o Marché Montessori materiál!

Marché Montessori

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v našem Fler barevném obchůdku

MARCHÉ MONTESSORI!

 

S velkou radostí Vám představujeme první e-shop tohoto druhu, kde je možné zakoupit cenově dostupný výukový materiál vyráběný v souladu s Montessori pedagogikou. Rozmanité, tepelně laminované karty jsou vyrobeny v češtině a rozšiřují použití originálních Montessori pomůcek. Vy tak svým dětem doma, ve škole a školce nebo rodinných centrech nabídnete skutečně „připravené prostředí".

 Věříme, že Vaše děti budou ještě o kus blíže „od uchopení k pochopení“ . . .


O nás

Proč Montessori?                             

... chceme dát i našim dětem to nejlepší ...

Oliver (*leden 2011)

Sebastian (*únor 2008)

Před několika lety mi slovo Montessori vlezlo do podvědomí a roku 2009 jsem začala Montessori vyhledávat. Chtěla jsem synovi Sebastianovi nabídnou to, co mě na první pohled velmi zaujalo. Další kroky už neměly cestu zpět a do metody Marie Montessori jsem se zamilovala … Při metodickém středisku Společnosti Montessori o.s. jsem absolvovala 2 kurzy. Kurz Montessori doma a akreditovaný Informativní kurz Montessori pro mateřské a základní školy. Nejen z pohledu rodiče, ale i učitele jsem Montessori pedagogice propadla naplno. Přesto, že jsme Sebastiana přihlásili do Montessori mateřské škoky, toužila jsem i po pomůckách „na doma“. Začala jsem vyrábět doplňující materiály v podobě tepelně laminovaných karet pro některé z Montessori pomůcek. Časem mě to posunulo dál a rozhodla jsem se tyto materiály poskytnout i Vám - ostatním rodičům, školkám, školičkám, malým centrům a organizacím nejen Montessori zaměřeným.

Máme v úmyslu Vám zde nabídnout co možná největší škálu materiálů za dostupnou cenu pro všechny. Nyní můžeme na českém trhu koupit Montessori pomůcky v různé kvalitě a finančním rozmezí. K těmto speciálním pomůckám však chybí doplňující materiály, které jsou pro pomůcky potřeba, propojí je a přirozeně rozvinou nadání našich dětí, kvůli čemu si Montessori vybíráme.

O produktech
Materiály Vám nabízíme v několika variantách zpracování. Záleží jen na Vás jaký způsob je Vám nejbližší a pro který se při objednávce rozhodnete. Standard: materiály jsou tištěny plno-barevně a tepelně laminovány oboustranně, pokud není uvedeno jinak. (Příklad oboustranné laminace - vzorové karty pro barevné válce – pro zlevnění materiálů se laminují dva plno-barevné listy najednou). Zalaminované materiály ve formátech A3 a  A4 Vám jsou zaslány nerozstříhané. Standardně Vám materiály nestříháme proto, abych Vám ušetřili peníze za práci se stříháním, kterou můžete udělat sami. Standard +: materiály jsou tištěny plno-barevně a tepelně laminovány oboustranně i v případech, kdy je standardně uvedena laminace oboustranná. Cena je zvýšena o laminaci příslušného počtu stránek, viz. cena standard +. Zalaminované materiály ve formátech A3 a  A4 Vám jsou zaslány nerozstříhané. Standardně Vám materiály nestříháme proto, abych Vám ušetřili peníze za práci se stříháním, kterou můžete udělat sami. Extra: materiály jsou tištěny plno-barevně a tepelně laminovány oboustranně. Zalaminované materiály Vám jsou zaslány rozstříhané a připravené k používání.  Zboží podléhá autorskému zákonu č.121/2000 Sb. Kopírování, množení a další šíření Marché materiálů se řídí tímto zákonem. 

 

 
Způsob dopravy
Vámi objednané zboží expedujeme 3-5 pracovních dní po připsání platby na náš účet. Doba dodání je závislá na době přepravy přepravní společnosti. Vámi zakoupené zboží pečlivě balíme a zasíláme v bublinkové obálce nebo lepenkových krabicích (podle druhu a velikosti zboží). Všechny balíčky jsou pojištěné, zasíláme Českou poštou s jednotnou cenou. Po předchozí domluvě je možné osobní vyzvednutí (Praha – Michle).
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Marché Montessori

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--