Profil uživatele
Marci K
Marcela Koupilová | prodávající
Olomouc
Registrace: 16.11.2017

Vítám Vás na mém profilu a ve svém malém obchůdku

     Kreslím a maluji od ranného dětství. Navštěvovala jsem LŠU , různé výtvarné kroužky a zkoušela keramiku apod. Po letech jsem se k malování vrátila a protože se mi plní zdi mého domova , dovoluji si nabídnou své výtvory i zde. 

     Nejraději mám olejomalbu nebo akryl. Barva mě baví , ráda si s ní experimentuji a nacházím nové odstíny.  Barevný  svět je veselejší, protože nic není jen černobílé ...

Podkladem pro námět obrázku , se mi většinou stává fotografie. Nesnažím se  jen o věrné napodobení , ale dávám do malby kus svého já , svých momentálních pocitů a nálad.

Když tvořím přestávám vnímat čas a ponořím se do jiného světa... Když tvořím jsem to já ,jsem sama sebou..

Původně jsem vyučena dámská krejčová a k povolaní se po letech vracím s nesmírným nadšením. Mohu tak spojit touhu malovat s praktickým využitím. Výrobky vznikaji v nekuřáckem prostředí. Střihy, které si tvořím sama , nikde jinde nenajdete.  

     Všem kdo navštívil a navštíví můj profil, srdečně děkuji  Slunečnice

 

Zboží posílám kvalitně zabalené českou poštou.

Způsob dopravy
česká pošta, PPL
Obchodní podmínky

Zboží zakoupené přes e-shop samozřejmě můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu podle ustanovení § 53 odst. 7  zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku. Balíky odesílám prostřednictvím České pošty.Po domluvě lze odesílat i do zemí EU.
Pokud však bude objednávka výrobku bude upravena podle přání spotřebitele (např. šití oděvů na konkrétní nekonfekční rozměry), tak platí ustanovení § 53 odst. 8 písm. c) zákona č. 40/1964 Sb., občanského zákoníku a tak na vrácení peněz a vrácení zboží na zakázku není nárok.
To se samozřejmě nevtahuje na klasickou reklamaci, výrobní vady nebo pokud budete chtít výrobek, ještě nějak upravit.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím