Profil uživatele
Marcipánek
Prodávající
Kravaře
Registrace: 30.7.2009

 

Pokud chcete vědět něco více o Marcipánkovi, přečtěte si rozhovor ve Fler Magu. 

Vítejte u Marcipánka:-)

Dílna Marcipánek šije pro ženy, ve  kterých v koutku duše  zůstal skrytý maličký kousek princezny. Pro ženy, které jsou rády ženami, které se umějí zdobit, a krajka  pro ně není sprosté slovo.

Naši tvorbu prezentují především  dlouhé a široké sukně. I když vyrábíme i jiné druhy oblečení, sukně jsou pilířem tohoto obchodu. Zde malá ukázka již prodaných kusů.

 


 

Všechny tyto sukně už našly svou princeznu:-) Pokud si chcete prohlédnout i doplňující fotky, přejděte do kategorie prodaného zboží. Zde. Pokud se Vám něco z prodaných líbí a není už v nabídce, napište nám, pokusíme se vyhovět, bude-li to možné.

 

 

Ke každému šitému kousku přistupujeme s maximální pečlivostí. Věříme, že ve výsledku naší práce se odrážejí léta krejčovské praxe. Největší odměnou je pro nás milá zpětná vazba našich spokojených zákaznic.Zde

Jelikož také provozujeme kamennou prodejnu, pro zákaznice z okolí Opavy je možný osobní odběr u nás na prodejně. Zboží odesíláme poštou do jednoho týdne od přijetí platby, pokud se jedná o zakázku na míru, je dodací lhůta cca dva týdny.

 

Pro platby ze zahraničí mě, prosím, předem informujte, pro tyto případy mám zřízen účet u FIO banky, číslo vám zašlu vnitřní poštou.

//

TOPlist

  //

  // imagealt="TOPlist" width="88" height="31" /> 

 

Způsob dopravy
Česká pošta
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
660893
9.10.2017 Milé ženy a dívky, zvu vás k sobě na sbírku motýlů. A nemám žádné postranní úmysly:))) https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.