Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Marcy
Prodávající
Příbram VII
Registrace: 14.4.2008

Dovolte mi abych Vám představila můj svět. Je barevný a krásný, slunečný a blankytný. Je takový jáké jsme každá z nás. A já bych ho chtěla dělat ještě krásnější.. Nejraději maluji na hedvábí, batikuji ho a kombinuji s různé techniky. Navrhuji a vytvářím především doplňky, bytové či interiérové.. Ráda se přizpůsobím i vašim představám. Přemýšlím o každém svém výrobku, jako o něčem co by mělo dokreslit krásu každé z nás.. Rozzářit a projasnit naše dny.. Přinést úsměv a radost nejen nám, ale i ostatním..

Nejraději maluji šály a šátky bezbarvou konturou, kterou po fixaci barvy z hedvabi vyperu. Jeji výhodu vidím v tom, že na hedvábí není žádný další materiál, šátek tím neztrácí svou uvolněnost v pohybu:) Zbožňuji proste čistotu hedvábí bez dalších aditiv. Ale na přání namaluji i šátek či šálu se zlatou, stříbrnou adalší konturou, ale mějte na paměti to, že s takovým šátkem musíte zacházet opravdu velmi opatrně, aby kontura na šátku vydržela. Tyto barevné kontury používám spíše na kravaty a doplňky, tam kde nebude vystaven materiál náročnosti užívání. Co se různých materiálových druhů hedvábí týká, tak si můžete vybrat z těchto:

PONGE - šály, šátky, kravaty - velmi jemné, jak pavučinka, hladké a lesklé, lehké, můžete ho žehlit a nebo navrapovat pro mačkaný efekt. Materiál Ponge je k dostatní v různých gramážích, nejčastěji se maluje na Ponge 05 - velmi jemný a je potřeba s ním tak i zacházet.

ŠIFÓN - šály, šátky, oděvy - jedná se o velmi lehké, nepříliš mačkavé, trošku i elastické (způsobem tkaní) a podajné. Je až průsvitné. Toto je výborný materiál například pokud si chcete uvázat šátek do vlasů jako čelenku - nekouže totiž tolik jako ostatní materiály.

HABOTAI - šály, šátky, deštníky, kosmetické taštičky, oblečení - jedná se o velmi přívětivé středně těžké hedvábí, lesklé. Tento materiál je cca o 50,-Kc dražší než Ponge.

KREPDEŠÍN - šály, šátky, obaly na polštářky, oblečení - toto je můj nejoblíbenější materiál, skýtá v sobě luxus a kvalitu. Je to hedvábí těžší gramáže s jemným leskem a nemačká se zdaleka tolik jako Ponge, je podajnější:) Tento materiál je dražší (cena šátku je cca o 100,-Kč vyšší - dle velikosti).

U všech mých výrobků je uveden materiál z kterého je vyroben. Většinu z vystavených šátků Vám můžu namalovat podobnou v jiném materiálu, jiné velikosti atd:) Pošlete mi vzkaz a zkusím splnit vaše přání:)

Způsob dopravy
Bublinková obálka, případně profi papírová poštovní krabice, výhradně doporučeně.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
182469
21.9.2013 Moje mile zakaznice,
na blize neurcenou dobu se z velmi krasnych pro me novych udalosti nemuzu venovat zakazkove tvorbe v takove mire, jak bych si prala. Prosim kontaktujte mne vnitrni postou.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím