1) Mám účet u FIO banky. 2) Z důvodů velké časové vytíženosti ze strany mého zaměstnání, bohužel, nemohu tvořit na zakázku.
Profil uživatele
Margherita návody
Prodávající
Františkovy Lázně
Registrace: 23.2.2015

 

Něco trochu o mně

Vítejte v mém obchůdku, ve kterém nabízím návody na háčkování a pletení. 

Jmenuji se Markéta a pocházím z Františkových Lázní, ale již několik let bydlím a pracuji v Praze v administrativní oblasti. Jsem však spíš kreativní člověk a moc ráda vytvářím stále něco nového. Nejvíc mě baví představovat si, jak by mohla nová a originální věcička vypadat, odkud začít a jak pokračovat při její výrobě.

Děkuji, že jste se u mě zastavili, a těším se, že se ke mně budete rádi vracet.

Markéta

---------------------------------------

Malá ukázka návodů

Abyste nekupovali úplného "zajíce v pytli", přikládám letmou ukázku mých návodů. :-) Věřím, že jsou přehledné a že se Vám podle nich bude dobře pracovat. Pokud byste však měli jakýkoliv problém, samozřejmě mě můžete kontaktovat.

Jo a návody jsou v češtině a jsou určeny pro praváky.

                      

Jak je to se začátečníky?

Snažím se všechny své návody psát dost polopaticky a srozumitelně, ale přesto si netroufám říct, že by je hravě zvládl i úplný začátečník, který ještě nikdy nic neuháčkoval. Ale s pomocí různých videí o základech háčkování, kterých je plný internet, by i začátečník určitě podle mých návodů mohl pracovat.

Snažím se to nepřehánět se zkratkami, i když je samozřejmě také používám, ale hlavně tam, kde je to prospěšné kvůli větší přehlednosti. Jinak se vyjadřuji celými slovy. :-) 

 

A jak je to s termínem odesílání návodů? 

Pokud si návody objednáte v pátek a hned je i zaplatíte, mně se samozřejmě peníze na účtu projeví (až na výjimky) v pondělí, proto počítejte s tím, že o víkednu návody zpravidla nezasílám. Snažím se však hned v pondělí ráno či dopoledne návody odeslat.

Zkrátka návody zasílám většinou ten den, kdy se mi projeví peníze na účtě. :-) Snažím se o maximální rychlost, ale přesto si musím vyhradit právo zaslat návod ve zcela výjimečném případě i později, tj. do 48 hodin (nezahrnuje víkendy) po připsání peněz na účet. 

 

POZOR: Návody zasílám v pdf formátu, proto musíte mít nainstalovaný ve svém PC Adobe Reader. Lze ho zdarma, jednoduše a legálně nainstalovat z internetu.

 

 A ještě malá ukázka hotových výrobků na mém druhém profilu Margherita:

 

Fler banner: https://www.fler.cz/user/72813

 

A také na svém třetím profilu nabízím vlastní obrázky a výrobky z nich.

Fler banner: https://www.fler.cz/user/459464

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
743069
22.8.2018 Hlásím, že k andílkovi a čertíkovi jsem konečně dokončila i návod na Mikuláše. Zvu Vás k nahlédnutí a přeji krásné letní dny. Markéta
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.