Domů Profil prodejce Margherita návody
Markéta Stříteská
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Šestajovice, ČR
  • 2046 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (369) 100%
Nadšenci: 311
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2046
Registrace: 23.2.2015
Město: Šestajovice
Stát: ČR
Důležitá informace: 1) Mám účet u FIO banky. 2) Z důvodů velké časové vytíženosti ze strany mého zaměstnání, bohužel, nemohu tvořit na zakázku.

Margherita návody

/ Prodávající
Novinky
961735
10.8.2021 Zvu vás k četbě článku Jak vznikají nedělní pohádky, který je uveřejněn ve Fler MAGu, a přeji krásný zbytek prázdnin. Markéta
https://www.fler.cz/magaz...

Odkazy na všechny moje profily naleznete níže. Samozřejmě, že když nakoupíte najednou na různých mých profilech, platíte jen jedno poštovné.

 

Něco trochu o mně

Vítejte v mém obchůdku, ve kterém nabízím návody na háčkování a pletení. 

Jmenuji se Markéta a pocházím z Františkových Lázní, ale již několik let bydlím a pracuji v Praze v administrativní oblasti. Jsem však spíš kreativní člověk a moc ráda vytvářím stále něco nového. Nejvíc mě baví představovat si, jak by mohla nová a originální věcička vypadat, odkud začít a jak pokračovat při její výrobě.

Děkuji, že jste se u mě zastavili, a těším se, že se ke mně budete rádi vracet.

Markéta

---------------------------------------

Malá ukázka návodů

Abyste nekupovali úplného "zajíce v pytli", přikládám letmou ukázku mých návodů. :-) Věřím, že jsou přehledné a že se Vám podle nich bude dobře pracovat. Pokud byste však měli jakýkoliv problém, samozřejmě mě můžete kontaktovat.

Jo a návody jsou v češtině a jsou určeny pro praváky.

             

 

Jak je to se začátečníky?

Snažím se všechny své návody psát dost polopaticky a srozumitelně, ale přesto si netroufám říct, že by je hravě zvládl i úplný začátečník, který ještě nikdy nic neuháčkoval. Ale s pomocí různých videí o základech háčkování, kterých je plný internet, by i začátečník určitě podle mých návodů mohl pracovat.

Snažím se to nepřehánět se zkratkami, i když je samozřejmě také používám, ale hlavně tam, kde je to prospěšné kvůli větší přehlednosti. Jinak se vyjadřuji celými slovy. :-) 

 

A jak je to s termínem odesílání návodů? 

Pokud si návody objednáte v pátek a hned je i zaplatíte, mně se samozřejmě peníze na účtu projeví (až na výjimky) v pondělí, proto počítejte s tím, že o víkednu návody zpravidla nezasílám. Snažím se však hned v pondělí ráno či dopoledne návody odeslat.

Zkrátka návody zasílám většinou ten den, kdy se mi projeví peníze na účtě. :-) Snažím se o maximální rychlost, ale přesto si musím vyhradit právo zaslat návod ve zcela výjimečném případě i později, tj. do 48 hodin (nezahrnuje víkendy) po připsání peněz na účet. 

 

POZOR: Návody zasílám v pdf formátu, proto musíte mít nainstalovaný ve svém PC Adobe Reader. Lze ho zdarma, jednoduše a legálně nainstalovat z internetu.

 

 

Koukněte i na mé další profily, odkaz naleznete níže pod obchodními podmínkami. ;-)

Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Margherita návody

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--