Profil uživatele
Maria´s Mirror
Prodávající
Kožušany - Tážaly
Registrace: 29.12.2010

 

Maria´s Mirror - šité výrobky

 

Mariino zrcadlo je pro mou osobu docela příznačný název, protože když se podívám do zrcadla, vidím osobu, kterou "šití oděvů" charakterizuje po celý život.

Šít jsem začala už v nácti letech, kdy jsem sama sobě tvořila módní výstřelky na zábavy a do školy. Bylo jasné, co budu studovat - oděvní průmyslovku. Když jsem dokončila školu, šla jsem šít do jednoho z nějvětších oděvních podniků v republice, do O.P. Prostějov, kde jsem setrvala až do jeho "skonání". V současné době pracuji jako zdravotní ošetřovatelka a přivydělávám si výrobou oděvů, a to jak na zakázku, tak jen tak - pro zábavu.

Moje modely nebývají extravagantní ani naprosto originální. Ráda šiji dle burdy, případně se ráda inspiruji u již hotových oděvů, ale také si ráda modely uzpůsobím dle svého nebo celé sama navrhnu. Jde mi hlavně o to, aby byla moje móda nositelná, slušivá a aby se ke mně mí klienti rádi vraceli. A z toho důvodu si zakládám především na jedné věci: na kvalitě. Moje oděvy jsou šité z kvalitních materiálů, na kvalitním stroji a ušité tak, abych se za ně nemusela stydět. Pečlivé obnitkování, přesně navazující vzory a rovné střihy jsou pro mne (a mé zákazníky) nutností.

U každého kousku, který je na Fleru pro Vás k mání, vždy uvádím co nejkónkrétnější informace o oděvu nebo doplňku, pokud by Vás však zajímalo cokoliv dalšího, neváhejte se doptat. Odpovídám většinou týž den.

Abych pro Vás mohla tvořit co nejvíce žádaného zboží a věnovat se tak tvorbě oděvů a doplňků (ať už bytových nebo oděvních), pořídila jsem si manažerku - Gabrielu, která pro mne nejenom aktualizuje veškeré údaje na Fleru, ale navíc s Vámi bude také komunikovat. Veškeré informace od Gabriely jsou naprosto relevantní a mnou odsouhlasené. Děkuji za pochopení.

Těšíme se na Vaše komentáře, tipy a připomínky...

Maria´s Mirror

 

Způsob dopravy
Zboží odesílám maximálně do tří dní od připsání peněz na účet, a to jako doporučenou zásilku, pečlivě zabalené.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
7655
16.2.2011 Všechny polštářky jsem pro Vás aktuálně zlevnila o 10%! Cena platná až do konce března!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím