Profil uživatele
marimasi
Prodávající
Jihlava
Registrace: 14.4.2010

 

marimasi      


 

     

Vítejte    :-)   

             

    

Způsob dopravy
Tašky odesílám prostřednictvím přepravní společnosti DPD, České pošty a Zásilkovny. Výdejní místa u Zásilkovny se zobrazí při vyplnění objednávky. Zboží zasílám do dvou dnů po přijaté platbě či nákupu na dobírku.
Obchodní podmínky

FAKTURU K ZAKOUPENÉMU ZBOŽÍ MŮŽE KUPUJÍCÍ VOLNĚ STÁHNOUT V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ U SVÉ OBJEDNÁVKY.

---

Prodávající není plátcem DPH.

Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího ( provozovatele profilu marimasi) a kupujícího.

OBJEDNÁVKA

Po vložení zboží do "nákupního košíku" a následného potvrzení objednávky ze strany prodejce budou kupujícímu zaslány platební údaje.

Jelikož se zboží prodává současně i na jiných internetových portálech,vymezuje si prodejce možnost zrušení objednávky z důvodu již nedostupného zboží.


DODACÍ LHŮTY A ZPŮSOB DORUČENÍ

Po elektronickém potvrzení objednávky a následné zaslání platebních údajů je zboží odesláno do 2 pracovních dnů od přijaté platby nebo objednávky na dobírku.Doručení zboží se realizuje prostřednictvím prostřednictvím přepravní společnosti Česká pošta, DPD a Zásilkovna.

Ceny v objednávce odeslané kupujícím jsou závazné a neměnné.

ZPŮSOB PLATBY

Platby se vykonávají v českých korunách (k dispozici je možnost platby v eurech) a následující způsob úhrady:

- platba předem na účet

- dobírka


ZÁRUČNÍ DOBA
Standardní záruka na produkty prodávané dodavatelem je záruka 24 měsíců.Záruční doba začína plynout od data uvedeného na dokladu. Záruka ve smyslu zákona se vztahuje na výrobní vady zboží, na vady vzniklé běžným potřebováním
se záruka nevztahuje.Záruka se nevztahuje: na opotřebení zboží, změny vzhledu zboží způsobené jeho používáním nebo poškození způsobené zanedbáním řádné údržby, resp. nedodržením zásad pro účelové používání zboží.


PODMÍNKY REKLAMACE

Na zakoupené zboží se vztahuje záruka 24 měsíců ode dne zakoupení.

Uplynutím 24 měsíční záruční doby zaniká právo reklamovat vady zboží nebo jiný rozpor s kupní smlouvou.
Záruční doba sa prodlužuje o dobu, kdy bylo zboží v opravě. Uvedená lhůta je max. 30 dní.
Reklamace musí být uplatněná bezodkladně, ihned po zjištění chyby. Případná reklamace nebude uznána,pokud bude výrobek s vadou dále používaný a z odstranitelné chyby se stane chyba neodstranitelná.
Prodávající si vyhrazuje právo posoudit v zákonem stanovené lhůtě oprávněnost reklamace.
Při uplatnění záručního práva se bude podle rozsahu chyby postupovat následovně: bezplatná záruční oprava, výměna zboží, odstoupení od smlouvy.

PŘI VYBÍRÁNÍ ZBOŽÍ DOBŘE UVAŽTE, JAKÉ VLASTNOSTI A FUNKCE OD VÝROBKU POŽADUJETE. TO, ŽE VÝROBEK NEBUDE VYHOVOVAT VAŠIM POZDĚJŠÍM NÁROKŮM, NEMŮŽE BÝT DŮVODEM K REKLAMACI!

ZÁRUKA VRÁCENÍ PENĚZ

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud zjistíte bezprostředně po nákupu, že Vám zboží z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte ho možnost v této lhůtě bez udání důvodu vrátit a bude Vám bezodkladně vrácena kupní cena. Při vrácení zboží je nutné splnit následující podmínky:

- informovat prodejce o záměru odstoupení od smlouvy prostřednictvím Fler pošty.
- zboží musí být nepoužité, zabalené v nepoškozeném originálním obalu s původním příslušenstvím
- zboží je třeba odeslat na vlastní náklady do 14 dnů od doručení (převzetí)
- zboží neposílejte na dobírku,dobírka nebude převzatá!


OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Prodávající zaručuje zachovávání důvěrnosti a zabrání zneužití údajů kupujícího, které jsou potřebné pro vyřízení obchodního případu prostřednictvím internetového obchodu. Prodávající bude zacházet s daty kupujícího podle zákona o "Ochraně osobních údajů". Kupující souhlasí se zadáním svých údajů do systému prodejce.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím