Domů Profil prodejce Mariposa.2
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Řepníky, ČR
  • 396 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (152) 100%
Nadšenci: 179
Aktivita: aktivní
Prodáno: 396
Registrace: 6.10.2010
Město: Řepníky
Stát: ČR

Mariposa.2

/ Prodávající
Novinky
909163
26.10.2020 Pár nových kousků ve zboží :)

Vítám zde všechny, kteří zavítali do mého obchůdku.

   Značka Mariposa vznikla před několika lety jako vyústění mé mnohaleté umělecké tvorby. Své studium jsem absolvovala na vysoké škole uměleckoprůmyslové (obor uměleckořemeslné textilní disciplíny) a na střední škole uměleckoprůmyslové (obor textilní výtvarnictví a tkalcovská tvorba). Pole mé působnosti je široké, ovšem z časové tísně nejsem schopna se všemu věnovat naplno tak, jak bych chtěla a proto ani zde na fleru nenaleznete veškerou mou tvorbu.

Od malička tvořím, vyrábím, vymýšlím, navrhuji a stále něco kutím (část role mají geny a část i znamení Vodnáře). Jsem realista a velmi prakticky založený člověk, který řád a perfekci přenáší do svých činností. Při tvorbě se snažím vytvářet věci praktické, funkční a kvalitně zpracované. Baví mě kombinovat poctivou ruční práci s moderním, čistým a funkčním vzhledem, spojovat tradiční s moderním.

Těší mě, když okolí vnímá a ocení poctivě odvedenou práci.

-------------------------------------------------------------------------------------------------ZVÝHODNĚNÍ: http://www.fler.cz/nadiro

Pokud byste si i zde vyhlédli produkt k objednání, bude vám zboží z obou obchůdků zasláno společně a poštovné účtováno jedno (konečná výše bude upravena v závislosti na váze a vel. zásilky). V takovém případě uveďte do zprávy k objednávce, že jste učinili objednávku i v druhém obchůdku!

-------------------------------------------------------------------------------------------------Informace o výrobcích (materiál, údržba,..) jsou přikládány k zakoupenému zboží. Budete-li mít otázky k údržbě a manipulaci, ráda odpovím vnitřní poštou.  

            Veškeré výrobky, které naleznete v mém obchůdku, byly, jsou a budou vyrobeny v prostředí nekuřáckém a bez zvířecích alergenů!
 
TOPlist
4. 3. 2013

Značka Mariposa symbolizuje poctivou autorskou tvůrčí práci, kde se snoubí láska k řemeslu, preciznost a funkčnost. Spojuje tradici s modernou a svým výrobkům věnuje dostatečnou péči včetně detailů, protože její produkty jsou odrazem mě a mé práce.

Vytvářím si návrhy a střihy, věnuji čas visačkám i popiskům zboží včetně údržby, učím se fotit. Materiálům, ze kterých tvořím, věnuji pozornost již při nákupu (% složení, materiál a jeho užitné vlastnosti, adal.) i před samotnou tvorbou - veškeré látky (vyjma filcu, fleecu a koženky) po zakoupení nejprve ručně peru. Mám tak kontrolu nad kvalitou materiálu, barevnou stálostí, srážlivostí atp. Jedině tak mohou vzniknout kvalitně zpracované trvanlivé produkty.

 

Způsob dopravy
Objednané zboží bude odesláno do tří pracovních dnů od připsání platby na účet. Dle charakteru objednaného zboží zasílám v dopisní/bublinkové obálce či v krabici. Cena poštovného (České pošty)a balného závisí na velikosti a váze konečné objednávky. - v případě dotazů mě kontaktujte!
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Mariposa.2

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--