Profil uživatele
markata
Prodávající
Praha 4
Registrace: 8.2.2009

Na jaře letošního roku (2009) jsem požádala svojí kreativní kamarádku (profil V.E.R.), která se zabývá výrobou vlastních šperků a dalších doplňků již mnoho let, zda by mi ukázala techniku ketlování. Ochotně se mnou zašla nakoupit mé první korálky a potřebné komponenty a .... ketlovaly jsme tenkrát celé odpoledne. Během toho odpoledne jsem udělala několik párů náušnic a náhrdelník a nadšeně jsem u výroby zůstala dodnes. Kamarádka zůstala v němém úžasu, jak sama přiznává, nečekala, že mě to tak vezme.

Doteď jsem své výrobky spíše rozdávala než prodávala, ale mé okolí je již zasyceno a mě výroba stále baví, tak jsem se rozhodla i já využít Fleru. Kromě ketlovaného šperku se chystám na některé další techniky ... brzo uvidíte ;-)

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně v bublinkové obálce, do 3 dnů po obdržení platby (případně dle domluvy). V Praze po dohodě možný osobní odběr.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím