Domů Profil prodejce Markéta Přibylová
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Praha, ČR
  • 28 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (16) 100%
Nadšenci: 84
Aktivita: aktivní
Prodáno: 28
Registrace: 24.7.2008
Město: Praha
Stát: ČR

Markéta Přibylová

/ Prodávající
Novinky
180890
17.9.2013 Srdečně zvu v sobotu 21.9.do pražských ulic na akci"Zažít město jinak".Odpoledne se budu i já se svou keramikou sousedsky veselit u kavárny Decada nedaleko Palmovky.
Vytvářím originální interierovou i exterierovou keramiku dle vlastních návrhů. Mezi větší věci patří vodotrysky, žardiniery, zahradní svícny atd..., z drobností nabízím šperky,dále vázy,mísy, poháry, svícny, vánoční a velikonoční dekorace a užitečné kancelářské soupravy.Ráda dělám nejrůznější hodiny a barometry. Keramiku nejen glazuji, ale používám též listry, zlato a paladium. Veškeré nádoby, určené ke kontaktu s potravinami jsou uvnitř glazované zdravotně nezávadnými a atestovanými glazurami. V případě zájmu pracuji i na objednávku, je li to technicky možné.
Způsob dopravy
Pokud je to možné, dopravím svou keramiku po dohodě osobně. Jinak využívám kurýrní služby i českou poštu, podle toho,jedná li se o větší plastiku,či drobnost.Keramika je křehká,proto může být poplatek za poštovné trochu vyšší. Záleží na dohodě. K balení používám bublinkovou folii.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Markéta Přibylová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--