Profil uživatele
marketanovak
Prodávající
Praha 9
Registrace: 11.1.2015

Zdravím =)
Zabývám se ve fotografií představující spojení člověka, přírody, fantazie a snů. Mým cílem je vytvořit obraz u kterého můžete vypustit všední starosti, na chvíli se zamyslet zasnít, vidět svět tou romantickou až mystickou optikou.

Fotografie - Marketa Novak:
Přesto, že prodávám tištěné fotografie má cena odpovídá jedinečnosti a náročnosti při jejich vytvoření. Kupujete si nejen fotografii, ale mé myšlenky pýli, sny a vidění světa. Budu ráda, když Vám mé fotografie přinesou radost do Vašeho obydlí.

Něco o mne:
Fotografii se více věnuji přibližně 8 let. Za svou profesy jsem pracovala na mnoha zajímavých projektech. Mými největšími profesními radostmi je spolupráce s americkým skladatel Peterem Gundry, titulka a rozhovor pro americký magazín Enchanted living, titulky několika knih a pozvání na řadu zahraničních výstav. Každá tato drobnost mi dává sílu pokračovat dál. Stejně jako každý prodaný obraz, který mi dává vědět, že má práce má smysl. Děkuji Vám za to.

Všechny fotoobrazy jsou tisknuté Canvas 220g Polyester s dřevěným rámem bez loga. Po stranách s barvou fotografie. Všechny obrazy dorazí během týdne až tří. 

Děkuji za návštěvu =)

Způsob dopravy
PPL
Obchodní podmínky

Může se stát, že zde delší dobu nebudu funguji zde především v době kalendářů v tom případě mne prosím kontaktujte kdekoliv na stránkách nebo soc. sítích jako Marketa Novak

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím