Domů Profil prodejce Markétky šikovné ručičky
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Hrubý Jeseník, ČR
  • 24 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 28
Aktivita: aktivní
Prodáno: 24
Registrace: 17.12.2010
Město: Hrubý Jeseník
Stát: ČR

Markétky šikovné ručičky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

V žákovských letech jsem navštěvovala Lidovou školu umění kde jsem pod vedením Olgy Douděrové studovala šest let. Vystudovala jsem Střední školu oděvního a grafického designu. Kreativní činnosti jsou pro mě koníčkem a proto se pořád učím nové techniky.


Pokud se Vám nějaký kousek líbí, ale nevyhovuje Vám jeho barva, velikost, materiál nebo máte jen jinou představu lze se domluvit a vyrobit přesně to po čem Vy toužíte. Neváhejte mě kontaktovat vnitřní poštou.

Vystavované zboží je nové, nepoužívané.

Všechny náušnice s afroháčkem jsou zajištěné silikonovou zarážkou.

 Je mi ctí, pokud se Vám u mě nějaké zboží zalíbí a děkuji za příznivá hodnocení i komentáře.

Vystavené zboží je zhotoveno mnou vlastnoručně a samozřejmě také dle vlastních návrhů. Děkuji, že respektujete autorská práva a nekopírujete mé návrhy. 

Na požádání lze zboží dárkově zabalit – mírně se navýší cena (podle druhu obalu).

 

Přeji příjemné nakupování Markétka

Způsob dopravy
Zboží bude odesláno doporučeně prostřednictvím České pošty - www.cpost.cz . Cena dle jejího aktuálního ceníku. Vždy se snažím aby poštovné bylo co nejmenší a nezatěžovalo tak Vaší peněženku. Konečná cena bude uvedena v potvrzovacím e-mailu. V případě poškození zboží vinou přepravy, mne prosím neprodleně informujte. U přepravy poštou, je nutno nahlásit poškození zásilky do 24 hodin od doručení (poškozené zboží musí nahlásit nakupující na poště, která mu balíček doručila). Na pozdější reklamace způsobené vinou dopravy nelze brát zřetel a budou zamítnuty. Doprava mimo Českou republiku bude účtovaná dle platného ceníku přepravní společnosti. Po domluvě možnost osobního převzetí v místě mého bydliště nebo v okresním městě Nymburk.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Markétky šikovné ručičky

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--