*** DOBROTY Z NAŠI RAW FOOD MANUFAKTURY OPĚT V NABÍDCE ***
Profil uživatele
Markol - Raw manufaktura
Prodávající
Jevíčko
Registrace: 10.9.2012

 

Jmenuji se Markéta Kolisková a již delší čas exprimentuji se živou stravou. Sama jsem se k ní dostala před lety v Londýně, kde mi pomohla od nepříjemných zdravotních problémů. Od té doby se mnohé změnilo, syrová strava mě však neopustila...spíše naopak, sama jsem pocítila touhu tvořit vlastní zdravé dobroty z těch nejlepších surovin. Vyrábím je pro radost sobě, svému okolí i každému, kdo projeví zájem. Těším se, že potěší i Vás. 

Živá strava je strava tepelně i chemicky neupravovaná. Pokrmy jsou zpracovávány do 42 stupňů Celsia a jsou v ní zachovány tolik potřebné enzymy, životodárná síla a většina výživných látek.

Mezi blahodárné účinky živé stravy patří přirozená detoxikace organismu, svěží mysl, postupné ubývání zdravotních potíží, ustálení váhy, pocit klidu a pohody, menši potřeba spánku, čistá pleť, hojení ekzémů a kožních onemocnění.

Vitariánství (konzumace přirozených potravin) je jednou z cest, jak vyčistit, ozdravit a poté udržovat tělo i mysl zdravé a vitální. K tomu, abyste se cítili lépe a zlepšili svůj zdravotní stav, nemusíte být přímo vitárianem, ale stačí jen do svého jídelníčku zařadit živé potraviny, ať už v jakékoliv podobě.

Dobrou chuť:)
Vaše Markolka

 

Markolka

 

---------------------------------------

 

 

 

Způsob dopravy
Tyčinky, kuličky i kostičky zasíláme prostřednictvím České pošty. Zboží balíme do bublinkové obálky / kartonové obálky / balíčku. Posíláme vždy jako doporučené psaní či jako balík do ruky. Poštovné se může změnit podle váhy, velikosti a typu zásilky.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
701054
22.2.2018 Momentálně se také vydáváme více ekologickou cestou, obaly našich
produktů jsou 100% recyklovatelné a některé z nich jsou i kompostovatelné.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.