Domů Profil prodejce Marpet
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Suchá Loz, ČR
  • 43 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (51) 100%
Nadšenci: 65
Aktivita: aktivní
Prodáno: 43
Registrace: 9.10.2010
Město: Suchá Loz
Stát: ČR

Marpet

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme dvě rukodělky ze Suché Loze a touto cestou bychom Vám chtěly nabídnout  a potěšit Vás našimi výrobky. Jmenujeme se Peťa a Maruš. Vyrábíme věci z drátků a korálků , háčkujeme, pleteme a šijeme. Co nás právě baví. Naše modely, pokud není uvedena předloha, jsou autorské. Proto je , prosím pěkně , nekopírujte a vymyslete si vlastní. Stojí to za to.

Senochrupky

Proč právě Senochupky? Jednou jsem jela na návštěvu do Čech a bylo mi vysvětleno, že občané vesnice se jmenují senochrupové. A věděla jsem konečně, co jsem zač. Senochrupka. Taky jsem dlouho nosila v hlavě námět na vlastní , autorskou panenku. Dala jsem obě věci dohromady a vznikly Senochrupky. Kdo je tedy Senochrupka? Obyčajně neobyčajná baba z dědiny. Přičemž  to "hanlivé" baba je u nás pojmenování pro přirozeně sebevědomou a asertivní dámu, která vždy ví co chce a proč co dělá. Tento název je platný napříč stoletími, genderem a vývojem lidské společnosti. Každá z panenek je jenom jedna, neudělám ji dvakrát. Protože její předlohou jsou reálné ženy, baby z Moravy, které jsou pro mě inspirací, společností a provází mě neobyčejným životem. A proč mají zavřené oči? Jsou za nimi jejich sny a přání. Mají jich plnou hlavu. A protože mám ráda věci originální, ale také praktické, jejich zavřené oči evokují v dětech pocit spánku. Rády s nimi usínají.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Marpet

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--