Vážení zájemci o moje výrobky, vzhledem k většímu množství nevyřízených přání a mé snaze vyhovět všem, kteří mě oslovili a neslibovat nemožné a také nadále tvořit kreativně, pro radost a relaxaci, nepřijímám v... více »
Profil uživatele
marťan
Prodávající
Praha 3
Registrace: 16.5.2008
Miluji náušnice, barevné, velké, menší, roztodivných tvarů a proto mi Fimo velmi vyhovuje, modelování,míchání barviček a vytváření náušnic z této hmoty dělám hlavně jako relax, když mám nějakou volnou chvilku a také pro obveselení svých kamarádů, kamarádek, sebe a nyní i vás, zákazníků a návštěvníků Fler.cz ...takže se bavte, kochejte, vybírejte, komentujte a dělejte co vás baví:-))
Způsob dopravy
Roztahováčky a náušnice posílám doporučeně prostřednictvím České pošty. Jelikož je fimo hmota křehká, většinou používám k zabalení bublinkovou fólii, různé krabičky, kartony nebo co je po ruce, prostě recykluji balící materiál:-))V současné době, až do odvolání, není možné osobní převzetí. Na Slovensko je poštovné 70,- a do ostatních zemí EU 100,-Kč.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím