Domů Profil prodejce martilina
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Teplice, ČR
  • 163 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (79) 100%
Nadšenci: 235
Aktivita: aktivní
Prodáno: 163
Registrace: 16.8.2015
Město: Teplice
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.12.2020 23:00 z důvodu "pracovní vytíženosti".
Objednávky na výrobky označené jako " Dostupné IHNED " přijímám bez omezení. Děkuji za pochopení

martilina

/ Prodávající
Novinky
822510
2.8.2019 Po dlouhé době, vložen Jelínek Bellin. Krásné léto

Dobrý den, vítám Vás ve světě ručně šitých zvířátek, dekorací,  vypichovaných věnečků a nově také lapačů snů. 

Výrobky, které vyrábím  jsou bez vyjímky opravdu  ručně šité, 100 % hand made , takže každý výrobek je originál a  žádný další není nikdy úplně stejný. Žádný z výrobků neví co je to šicí stroj, každý steh, každá výšivka je opravdu ruční práce.Úsměv Šicí stroj používám jen v momentě kdy jde o materiál, který strojové šití vyžaduje.

Výrobky jsou vhodné spíše jako  dekorace, dárek apod. Výrobky jako hračky pro děti do 3 let nedoporučuji, nemají platný atest, ačkoliv nakupuji nezávadný materiál z kamenných obchodů. 

Výrobky s ohledem na doplňující materiál doporučuji  prát ručně do 30°C , nebo jen čistit válečkem na textil , popř.vlhkým hadříkem.

Každý vypichovaných věneček  a lapač snů je vyrobený dle mého návrhu a momentální fantazie a k dispozici je vždy jeden jediný. 

Ačkoliv si zájmu opravdu velmi vážím , ceny výrobků i při odběru většího množství výrobků neupravuji, a to ani kdyby šlo o "sériovou výrobu" (stejný výrobek x krát) . Zároveň však také nenavyšuji poštovné a to  i v případě objemné  zásilky, rozdíl doplácím  jako poděkování.  Děkuji za pochopení. Stydlivý úsměv

FAKTURA : Pokud si přejete přiložit k objednávce fakturu v tištěné podobě, tak mi prosím napište žádost k objednávce. Každá faktura je jinak připravená k vytištění v objednávce.

Děkuji za Vaši přízeň, srdíčka, hodnocení atd. a všem kteří si můj výrobek koupí předem děkuji za důvěru a doufám, že jim moje práce udělá radost. 

Způsob dopravy
Výrobky zasílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce prostřednictvím České pošty. Objemnou zásilku zasílám v zabalené krabici prostřednictvím České pošty. Poštovné ani v případě objemné zásilky nenavyšuji, ale doplácím, jako malé poděkování za Vaši objednávku. Také nabízím možnost osobního předání v Teplicích a blízkém okolí.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od martilina

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--